Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát, én őszintén remélem! Még öt nap!
( vágom a centit)
Nem olvastam! Megkérdeztem ezután az eset után. Azzal indokolták, hogy a befecskendezősnek kisebb a fogyasztása!
Nem szokásom kihasználni a benzint, ez az egy eset volt.
Ezért számomra nincs is nagy jelentősége.
Ülésed csinálják ?
Akkor biztos több mint 20-literes!
Köszi az infót.
Akkor nem számolom ki majd a villogást követve a km-t.
Akkor most hány L-es a tank? Eddig a legtöbb az 20l volt amit bele tudtam tenni.
Így igaz!
...vagy olyan kúton tankoltál, ahol több liter is bele szokott férni, mint a tank űrtartalma Egyébként mikor az utolsó szegmens elkezd villogni, akkor elvileg még kb. 3L van a tankban. Én már akkor rátankolok, mikor még van két kocka - az álmoskönyv szerint nem tesz jót az AC-pumpának a pár liter naftával közlekedés

Egyébként valoszínű Tibinek van igaza,mert én már lötybőltem 21,3-litert bele!
És ugye valamennyi a tankban is marad(pár deci).
A tanácsadás a megfizethetetlen!
Mutasd meg kérlek, hol olvastál a '01 utáni 20L-es tankról. Egyáltalán miért csökkent volna az űrtartalma?
Itt és itt is 23L-es tank szerepel. Keressek még egyéb forrásokat?
Mert nem nyomtattak másikat!
Természetesen ezek új alkatrészek nem vagyok híve a barkácsolásnak stb-nek!
Közvetlenül a gyártótól
Szia!

Igen egy Spiegler átalakító, egy LSL kormány és LSL kormányvégek.
Cakli pakli baráti kapcsolatok révén 40ezer pénz amúgy 115lett vna!
ebben persze nincsen benne a saját illetve mások szívessége ami a legdrágább
Na ezt jól elszúrtam.
Nagyon szép lett!
Légyszives áruld el milyen medoldással sikerült létrehozni az eredményt. Az LSL magasító elég drága.
Bocsánat!
Rosszúl írtam. Nem villanyak, hanem villahíd. Az LSL magasítóhoz elég drágán lehet hozzájutni.
Vasárnap vittem előszőr Mamát a paripán és az első egyenes szakaszon sikerült felkapnom az elejét. Egy kicsit meglepődtem, nem gondoltam volna. Az első lámpánál azt találta mondani, hogy ilyeneket azért ne csináljak.
De a nap végére azt mondta, hogy még utasként is százszor jobb és kényelmesebb mint a GSXF.
Ja! meg azt is, hogy már tudja hol kell kukucskálni a sebességmérőre.
Megszüntek az elvonási tünetei.
Nagyon szép lett. Az érdekelne, hogy az erdményt a villanyak cserével oldottad meg? És így mennyibe került a csere.
Üdv a nehézlovasságnak!
A '05-ös manuáljában 23L szerepel
Kb 300km, de ez attól függ! Milyen benzin, város, autópálya, sietek, stb.
Egyszer volt, hogy nem vártak meg és sietnem kellett, Mosonmagyaróvárnál volt a kút (a magyar cég), elötte 60kmre kezdett villogni (nekem digi mfal van). Onnantól kezdve 100-110km/h-val mentem, tanktáska és oldaldobozok. A kúton 20.63L ment bele! Azt tudni kell,hogy 2001. után csak 20literes a tank.
Szóval, ha villog kb. 50 km-re elég.
Holnap megcsörgetlek.
josh3@freemail.hu