Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi gáz!
Bocs a félreérthetőségért!
Jó lesz nekem hatodikától a sajátom!
Azon is lehet ülni!
Lyukra futottam José-val.
Nem az ülésre gondolt, hanem a kézikönyvre!
akkor hivlak pénteken amugy itt vagyok folyamatosan
Nagyon jó! Csak kölcsönbe kell!
Odamegyek érte, és természetesen vissza is viszem.
+36209680938 -on elérsz, ha Dunaújvárosban leszel keress a "magyar nyelvűért" ;-)
Technikailag megoldható, elég nagy az a kád! Bár a tartóssága nem hiszem hogy megfelelő. Meg drága mert a felni elő kell kezelni, alapozni, stb... Lehet ilyen krómfestéssel kéne próbálkozni...króm nem tudom ez itthon elérhető-e valamilyen formátumban.
Két XX ülést ül meg egy fenékkel!
Van ez a közmondás, nem ismered?
Csak kölcsönbe tudom adni. Hogy jut el hozzád? Jársz Pesten valamikor?
Minek az neked?
Kilopták alólad menet közben?
Ülésesnek nem volt?
Sziasztok!Kölcsönbe kellene a hétvégére egy XX ülés.
Ha van valakinek elfekvőben egy, érte mennék!
Kicsit félve kérdem hátha hülyeség:felni galvanizálásról hallott valaki? szeretném ugyanis a telókat és a hátsó lengőkart is színezni, lehetőleg mindet egy árnyalatra José!Köszönöm a betételemzést!Én elég tatásan használom a gépet, 33ezernél tartok a gyári betétekkel Pedig volt Glockner 3x,Gibraltár,stb.Szerintem maradok a gyárinál...
legyen magyar. Köszönöm előre is
hát ha nem hát nem. Egynek jó
Nincs meg az elérhetősége!
De rajta vagyok!
Oksa!
Addig várok!
Sokáig várok!
Nagyon sokáig várok
.........!
Üdv!
Az biztos, hogy a gyári Nissin a legjobb, most is ott figyel a polcomon egy új garnitúra. De mielőtt megérkezett szükséges volt a csere és egy motorszerviz tanácsára vettem Brenta sinter betétet. Csak dicsérni tudom, most több mint 6e km van benne, abból 4,3 e km. hegymenet. Még több mint fele meg van. Nem bántja a tárcsát, kicsit jobban kopik, mint a gyári de olcsóbb is. De ez is "egy ujjas", nem kell erőből taposni a kart.