Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beszélek Mózessel!
Felni kérdésre nem tudok választ adni (nincs tapasztalatom), a levegőbe meg nem beszélnék!
Fékbetét kérdése sem egyszerű, mert van aki sokat használja, pályázik, rövid féktávot vesz, stb. Így nehéz tanácsot adni!
Amit itt olvashatsz azt a Tesztmotor.hu oldalon írták (nem a teljes cikk)!
"A karbon/kevlár betét puha és nem eszi meg a tárcsát, a szinter meg kemény, ezért kinyírja" - egyes fórumokon, sajnos egyre több helyen olvasható a világháló "fékszakértőitől" ez a gondolatmenet, amely arra buzdítja a népet, hogy az olcsóbb, puhább kevlárbetétet vegyék a szinter helyett - és így aztán "spórolhatunk is, meg ráadásul a tárcsa sem fogy". A helyzet az, hogy ez egy borzalmasan veszélyes játék!

Van ennek a szinter fékbetét kérdéskörnek egy másik irányzata is, ami szintén egyfajta indokolatlan és érthetetlen rövidtávú spórolásba vezet. Azok, akik ezt az irányvonalat követik, azt állítják, hogy ahová szintert terveztek gyárilag, oda nem szabad organikus betétet tenni (és ez egy bölcs gondolat a részükről), viszont csak a legolcsóbb megoldást keresik a szinter betétek kínálatából. Ez az út viszont hosszú távon bizony a drága tárcsacserébe torkollik majd - ők reflexből arra a tudományos megállapításra jutnak, hogy a szinter betét "megette a tárcsát"...

Én szinterest használok, kicsit melegíteni kell, de jó! EBC
Óhéber!
Angol és magyar is, melyik kell?
Ahogy Milka mondja. Festéshez maradhat minden csak megfelelő maszkolás kell, nekem szinter volt. Homokfújás, szinter utána esetleg lakk. Tartósabb meg szerintem olcsóbb is, persze az új szelep egyértelmű.
Festést nem ajánlanám,a tartósság miatt!
Szinterezés jó,tartós,csak bonyolult az előkészítése!
Mivel hőről beszélünk,ki kell "belezni" a felnit!Még a szelepet is ki kell venni!Csak a fém maradhat!
Fékről találsz bőven olvasni valót,ha vissza keresel,de ha azt nem akarod,beütöd a keresőbe!
Üdv mindenkinek!

Próbált már vki XX felniket festeni vagy szinterezni? Érdekelne hogy mekkora macera, és mennyire tartós. És ha már tavaszi szervíz időszak van, akkor elindítanám a fékbetét vélemény lavinát Csak gyári, vagy vkinek van egy jobb tippje?
Megkérdeztem a Honda kereskedést anno és azt mondták ez nem rövidítés és nem mozaikszó.
A Suzuki GSX-R sem rövidítés, csak az R jelenti a sport, az F a túra verziót.
ContraBike Roadster
Te mást tudsz?
Ebben nem vagyok teljesen biztos.
Sziasztok

Kérnék egy kis szavazós segítséget. Van egy boxer kiskutyám, akit a párom benevezett egy kutyaszépségversenyre a Fressnappfnál. A neve: Kun-Box Merlin. Jelenleg a 20. helyen áll a kb 200 kutyusból, pedig nem rekámoztuk. Kérlek titeket, ha tetszik és rászántok egy kis időt, szavazzatok rá. Nagyon kevés a szavazat különbség. (Facebook app)

Köszönöm

F2

https://apps.facebook.com/1948...
Magyar nyelvü ha van
köszönöm
Nekem meg van a teljes gyári Magyar nyelvű paksaméta!
Például nekem, (milyen nyelvű kell ;-) ?)
Még pár pöttyöcske!
Lassan neked egy teljesen új lapot,mit is írok új lapot.Egy komplett füzetet kell nyitnom!
Vénember ...
van valakinek felhasználói kézikönyve az XX-hez?
Köszönöm!
City Bike Race
Csak,Bátor,embeReknek!
Lószart!
Nem hívtál!
Ennyire még használható a memóriám!
Talán hülye kérdés! De mit takar a CBR a Hondánál!
Mit jelent?
Ti tudjátok?