Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak akkor hoz igazán izgalomba!
énnemisérdeklődtemilyesmiután.....
éncsak boldogmindenfélétkivántam!
sőt még most is!
Szia!

Azt szeretném kérdezni, hogy erre a termékre kell-e termékdíjat fizetnünk, és mennyit?

www.psy-drink.hu

Alu palack, üdítő ital.

Köszi.

Üdv.: Hajek
Köszönöm.

Akkor megyek és keresek rácsot.
Nem szokott, meg se moccan!
A vizcsőnél viszont kellett berakni egy kis gumilapot hogy nehogy kidörzsölje a rács! (aszem a jobb oldali idomnál, de nem biztos) De ezt leszámítva nem volt probléma!
Király. Kösz szépen.

Gondolom nem is szokott zörögni? És megpróbálok nem szivni belőle.
Jó estét Mindenkinek!
Szia!

Én Ilyet használtam rögzítésre! -40 és +400 fok között jó több mint 1,5 éve fent van nem hagytam el egyet sem belőle. Nézd meg a képeim között!
Ne zárt légtérben használd ha ezt választod, ill ne tartózkodj ott soksok órán keresztül nem túl egészséges!
Sziasztok!

Kedves Hajek és Joci
Ez egy elég tág témakör. Röviden tömören annyi, hogy különböző termékek után környezetvédelmi termékdíjat kell fizetni, és ezt kell bevallani a VPOP felé, nyílván kell tartani meg ilyesmik. Szóval ilyen aktakukac munka
Inkább olyan darázs rácsra. De azért a tyúkok se férjenek be.
A tyúkrácsra gondolsz?
Tehát igen.

Nem lehetett látni az irásodon az folytonos volt.
Engedd le a gumikat, töltsd bele a flakon tartalmát, és utána fujd fel a megszokott guninyomásra.


Megint szakad ez a tetvesmocsokretek....
Kösz.

Az elv érdekelt. Ezért is mondtam, hogy a tapasztalatokban hiszek. Gondolom úgy töltsem fel ahogy az a flakonon van irva!?
Nem olyan mint a pur hab!
Ezt hülyék találták ki! Arra értettem hogy hiába van az ülésed alatt egy hosszabb turán ha leereszt a gumid! Fel nem fujja! Mire elérsz egy kutig meg kiegyengeted a felnidet! Ha meg már benne van nem ereszt le teljesen! Hidd el, igy járok évek óta.....
Úgy értem, hogy ugye van ami folyik és mikor lyukad a gumi akkor kifolyik és tömit. Ez meg gondolom olyan, mint a purhab.

Meg, ha mikor lyukat kapok akkor miért nem jó? Úgy értem, hogy a gumit roncsolja, ha nem veszem észre, vagy egyszerűen utómunkára nem alkalmas?
Mit?
Fel nem fujja!
Ha meg beleteszed gumicsere után, soxor észre sem veszed a defektet! Kijavitja, tömiti menet közben!
Na mesélj!
Nem fujja fel!
És ha csak akkor rakod bele mikor defekt van, sajátmagad szopatod meg.....de ahogy érzed!
Hmmm. Tehát van ami beválik. Most jelenleg vagy egy spay-m, de csak, ha kell akkor rakom bele. Ez tán még fel is fújja.
Na figy!

Gumicsere után elgurulok az OMV kutig. Ott veszek egy defektsprayt, és elosztom a két gumin. Ennyi.....
Ha nagyobb defektet kapok akkor észreveszem a nyomáscsökkenést, de azt is befogja. Elvileg ezeket arra használja a paraszt hogy a gumisig eljusson, de simán elmegyek vele annyit amennyit a gumi kopása enged.
1100 forint az egész....
És 120 felett is birja....birta.....és sztem még fogja is.
Akkor hát ezért.

Bár nekem a gumis, mondta, hogy Busások ezres gixerek és minden sport motoros ezt használja. És mikor mentem hozzá reklamálni akkor mondta, hogy lehetetlen, mert senki sem ment ezzel a problémával.


Mindegy mert többet nem rakok be olyat, se.