Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali
azért az nem semmi, hogy a szinterezés olcsóbb volt mint a matrica.
Ez akkor olcsóbb mint sejtettem.

Kösz.
Szia!

A szűzlány jöhet, a többin még gondolkozom. Ígérem nem dünnyögök. , ,
hello
jelenleg úgy érzem, ha ingyen adnám + ajándékba 1 szűz lány. Akkor biztos valaki nagy dünnyögve megvenné.
de legalább addig is motorozok. Jó is az -5 fokba.
Jó reggelt!
Folyékony súlyok lesznek benne, ezért kerek a kerék

és a ragasztot sulyok hová kerülnek rá?
NAPOT
A felnik (meg még pár cumó) szintereztetve lett! Kőkemény 4 ropi volt az ára! A felnicsík az George Design (motormatricak.hu), én raktam fel ezért lett olyan amilyen! Az 6 ropi körül volt!
Peeersze...az neked van odatéve... könnyű ráfogni szegény macskára...
Mire gondolsz Szabi? Az XX-es fékbetétre? Dobáljam meg vele a varjakat?...vagy mit csináljak vele?
Wow....

Nagyon állatul néz ki. Magad csináltad?
Én is ilyet akartam, de akihez mentem annál 15 lenne egy felni festés, csik nélkül.
Hali!

Nem szeretnék alkudozni, légyszíves küld át sms-ben mi lenne az utolsó ár. Köszi.

30/869-5541
Szinte meg mertem volna esküdni hogy vkinek nem fog tetszeni vmi....... csöle érdekel?
Most nézem! Az a rohadék macska!
Szasztok!
Gondoltam megosztom!
Áz új felnijeim! Fájintos-é?
Gumi=elfogy...mindegy milyen...kérdés mit diktálsz neki...ennyi... na jóéjt...
Mit össze nem tudtok filózni... csekélységeken...
érdekel vkit xx hátsó fékbetét? gyári bontatlan csomagolásban 14000ft hij ha kell 06204760456
Köszönöm az észrevételedet......
Félre ne értsetek, nem a Michelinnel van bajom, ...valószínű én nem érzek vele semmi visszajelzést ....... pedig nagyon sokmindenki mondja, hogy 1 jó gumi...
Lehet többet kellett volna vele mennem? ..nem tudom...
De szerintem a Bt016 se rossz....
Mostanában nemhiszem , hogy megyek arra.... bár május vége fele lehet arra nézek...ott lakik a barátom ... kb. akkor tudok menni.. majd kereslek.
Neked megvan még a "masina"? Láttam a múltkor itt is a hírdetésed!
hello Sanyi.
bár nem olvastam végig minden hozzászólást. lehet már kiveséztétek a témát.
bt003 rs az nem való az xx-re, az inkább r1-zx10-cbr1000rr -re való. akik az utcán is szeretnek versenyezni. És nem túráznak sokat autópályán.
Én tavaly tettem fel az xx-re a bt016-ot. Talán azon a hétvégén összefutottunk a hringen nyílt napon. Spoq is akkor tette fel a bt016-ot. Már biztos neki is vannak tapasztalatai. Én voltam vele néhány nyílt napon valamint balaton-mátra-ausztria túrák többször. most van benne 8 ezer és hát kicsit kockásra kopott. de még az első is! Becsületére legyen mondva, hogy az itt nagyra becsült metzeler m3 is kockás lett. ( az volt az előző gumi ) Érdekes, hogy a Michelin road2 nem tetszett neked ( pedig futás teljesítményben mindegyiket elveri ) - ( na jó. árban is 30%-al felette van. Most jött ki a metzeler is egy új sport gumival (M5 ) és a Continental is a RoadAttack 2-vel. Ár-érték arányban a conti vezet.
Ha egyszer Veresegyház felé motorozol élőben egy helyen meg tudod nézni az összeset. Használt helyett pedig nézzél inkább valami "DOT-os új gumit )
ja és bocs hogy csak így belepofázok
:):)

minden nap fent vagyok csak nem szolok hozzá!tetszik ez a forum mert itt minden nap van dumálás.más forum haldoklik.Vagy csak az XX-forumon ilyen mindenki?tök jó fejek vannak itt !oké nekem ninjám van de a Férjemnek(közös)! XX-ünk van.
Nem ugy értettem hejjjj!
Hanem ugy hogy régen voltál a fórumon Te NŐŐŐŐ!
Nem régen voltam nő!Hanem Én Nő vagyok és Férjem ZOLI!nem tudom hogy mennénk-e mert hideg van(nekem)Tudom nektek sosincs hideg,különben birjuk a tempót.15-én megyünk balatonfüredre a motoros talira az biztos!
Vagyis e hét végén!