Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyém tavaly nyáron...
Milka mikor kb?
Általában 2 havonta cserélem......ez kb 2 hónapja volt. De már az előzőek is mindig mindig szarabbak voltak! Ne csináld, mert drágák a tárcsák, még bontóban is!
Mikor csináltattad ezeket a betéteket?
Na fasza,még nem cseréltem ki a betéteket,de akkor ne is cseréljem?
Értem!
Nem tudom!Én mostanság nem hoztam tölük!de ugy látszik itt is érvényes a Magyar szabály!Ha valami jo,megfizethetö,azt elöbb utobb a minöség,vagy ár rovására elbasszák!Itt ugy tudom az ár maradt,tehát ment a dolog a minöség rovására!ez van.
Baszki, legutóbb nagyon rábasztam velük.....
Nem értettem miért nem fog a fék betétcsere után. Azt mikor megálltam mindig égett szagot éreztem! Egyszer megállásnál vettük észre hogy füstölgött a betét! Mondanom sem kell, ez egy féktárcsámba került! Azt észrevettem ,hogy mindig egyre szarabb a minőség, de ez kibaszta a biztit nálam..... Én mindenkit lebeszélnék róla, mégha a multkor biztattam is a kollégákat! Sorry.....
Tapadásügyileg mindenképp. És a Z4 q...va jó esőben, nedves uton is!
Szerintem...
Jobbak......?
Ki árulja az XX-ét Kaposvárról.. Nem ismeri senki?
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Sziasztok ! Bocs hogy beleugatok, én használtam EBC HH t , hátránya hidegen olyan nyikorgó hangja van , melegen viszont állat , nincs olyan tempó ahol fáradna, igaz nekem 8 ezret ment el. Most Ferodó utcai van benne egyszer jót lehet fékezni , de melegen szinte semmi.
Üdv.
Hát az a legjobb,és a legdrágább!
én most(mint eddig is)FERODO-t használok!Nekem be vállt!
Illetve van itt Pesten egy cég aki felujit,vasat(nagyon jo minöségben).azt is merem ajánlani!asszem most olyan 1000Ft/db náluk!De erre az árra nem vennék mérget!
Ferodo sinter!
Hogy nem Pirelli vagy metzeler.....
Mert mia baj a Bt 016-tal
Ez nagyon JÓÓÓÓÓÓ
Köszönet a sok jótanácsokért...
Most már nagyobb zűrzavar nem is lehetne nálam gumi ügyben...
Hát azt nem mondom , hogy segítettetek a döntésben..
mit javasolsz?
Nissin...?
Király vagy Gabi!
Napot! ma is forumoztam
mer a roomingosra hívsz,hejjj
Értdekes módon hivlak, de nem veszed fel...
érthetetlen módon nem mennek át az üzik a 0049
Baszki!
Felvettelek tele irtam 6 oldalt.....!
Valami nagyon nem oké ott dojcselanba.
Dehogy...előtte elment még vécére...
Jóvan de te még sosem mentél 200 felett... Én sokat autópályáztam vele... és ott zabálta...