Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen már épp írni akartam hogy láttál-e még néztem is befelé (igazándiból magamat néztem a kirkat üvegben )
Juteszembe közútkezelők... minden simán ment? Lesz időben engedélyünk?
Már olyan jóban vagyok a közútkezelőkkel, hogy sima ügy A lámpákat is kikapcsoltassam vagy elég ha zöldhullámunk lesz tatáig?
Na megyek, beborogatom a térdem + rágyújtok egy sörre .
Végén annyian leszünk, hogy 1 sima túrához is kell kárnünk útvonalengedélyt .
1. Allerpapa a Banditával
2. Daytona 955
3. 675 Daytona
4. Gixxer 750
5. Gixxer 750
6. Gyuri GSX1300R
7. Dani CBF600s
8. Balu SV650s
9. Pákó SV650s
10. Réka SV650s (?)
11. Ramirez CBR1100XX
12. VTR1000F (?)
13. Czinkó SV650N
A kicseszett Komárom-Esztergom megyei traffi info miért nincs fent a neten sehol?
Nem akarok belefutni 1-be sem .
Hali!
Én sajna csak 3-kor tudtam elindulni győrből, de nagyon jó volt. Mentem pár karikát a Csesznek ringen. Kamionokkal én is találkoztam. De ne csodálkozzunk, hétköznap délután ez van.

Jöttök a holnapi gurulásra? Írtam iwiw-en is
Jah, téged láttalak az üzletből 2× is .
Hali én is lenyomtam az év első csesznekezését dejó volt végre menni amúgy nem láttalak jönni szembe monjduk én 2-kor már bőven úton voltam , vagy már lehet akkor Zircen pihentem amúgy az út tényleg nem lett rosszabb mint tavaly csak minden 2. kanyarban a szerpentinen jöt szembe egy kamion ami felezőn bőven túl nyúlt szal a végén már nagyon óvatosan mentem csak
csomagojjál valami kaját mer lehet hogy estére érsz oda
ne magadból indulj ki
Indulj el hajnalban, hogy délre odaérj!
holnap meglátod .mikor kelsz?délelőtt mennék
Mért kellene röhögni?
elég stílusos volt az R1 v R6os csávó köszönése .bár lehet nem azért stoppiezott mer megláttak engem .jelentem kezdek készülődni a festésre uh holnap Jimmy ne tessék kiröhögni .és persze megvannak a nyuszifülek
1. Allerpapa a Banditával
2. Daytona 955
3. 675 Daytona
4. Gixxer 750
5. Gixxer 750
6. Gyuri GSX1300R
7. Dani CBF600s
8. Balu SV650s
9. Pákó SV650s
10. Réka SV650s (?)
11. Ramirez CBR1100XX
12. VTR1000F (?)
Üdv mindenkinek!

Csesznek részemről ma is kipipálva. Azért ma már sokan jöttek szembe Láttam egy gyönyörű hófehér K9-es Hayabusát...

Gyuri, akkor én folytatom a megkezdett listát a holnapi tati gurulásról:

1. Allerpapa a Banditával
2. Daytona 955
3. 675 Daytona
4. Gixxer 750
5. Gixxer 750
6. Gyuri GSX1300R
7. Dani CBF600s
8. Balu SV650s
9. Pákó SV650s
10. Réka SV650s (?)
11. Ramirez CBR1100XX
ezt honnan tudod?
Azoknak jelezném, akik holnap Csesznekezni mennének, hogy a 82-esen Nyúltól Varsányig végig mérni fognak...
Hát ezt nem tudom garantálni .
Elporoszkálunk .
miattam mehetünk a tatai tóra ha nem hagytok ott menet közbe
Aki ki akar menni még a kiállításra,gondolja meg jól,a színvonal- szerintem -idén is csökkent...
Erdős Csabi csúszós betonos bemutatója előtt le a kalappal,a safety-sek és a támaszos gixxerek oké,de bent az épületben...nagyon gyenge eresztés.
Excat környékén volt egy jóféle rendőrcsaj
(legalábbis ha Dodoréknál voltál)
Ott van Talma is,persze,de engem nem hat meg.nyálatcsorgatni fényképeszkedni nem megyek oda,azt meghagyom a 13 éveseknek.

Mindegy utána mentem város karikát,és a clark ádám téri alagútban kicsit bef*stam mert záróvonalon végigelőzöm a sort,erre hallom a szirénát...na mondom faxa,majd kiderült hogy 2 srác csinálta.nagyon élethű volt(alagútban),főleg hogy előtte kereszteztem a rendőrmotorosokat.Utólag már én is nevetek,akkor meg meglapultam egy ducato oldalába