Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jahm nincs messze onnét. köszi
akkor itt unatkoztál nem messze tőlem...
jó mocizást, meg jó étvágyat!
Pálffy a Földes Gábor út on. de már hazaértem busszal :)
csinálok ebédet aztán gó moci.
melyik suliba unatkozol heti 5 napot 6-7 órába?
Hali!
Pénteken is ott leszek, már nyitástól, elvileg a főbejáratnél leszek mindjárt egy Ariel Atom mellett.
Féktávot a felére venni?
Hát úgy, hogy ha eddig a 200-as táblánál kezdtél fékezni, akkor eztán ott még tépjed a gázt és a 100-as táblánál kapaszkodj bele a fékbe, de izomból.

Amúgy f.sza kis motoros oktatások vannak, ahol tanítanak ilyet.
Mondjak?
Sziasztok, elég jó idő lett ahogy nézem, én hülye meg busszal jöttem reggel suliba valaki nem megy véletlenül egy plusz bukóval baráti felé? Csak érjek már haza indulok is
hol van ez a gyorskezű fajzat?
parancsolom hogy táblázd ki rendesen a lakóhelyedet mert úgy eltévedtem hogy nagyon.sok kis utca aztán sosenemvan vége
Pénteken ott leszel?végre összefuthatunk és megmondod hogyan lehet a féktávot a felére venni
kb délbe megyünk páran
na mivan huné vagytok he?
te milyen 6000ről beszélsz...tavaly 1200 volt...
az exem bukoját is ott vettük meg haverja egy kétrészes rucit sztem nem volt annyira gáz a tavalyi mondjuk én akkor voltam elöször nincs viszonyitási alapom...
gedeont kihagytátok tegnap a listárol
ex ha motorshow1 standon van ingyen benzin akkor megyek amugy nem megyek csak azért hogy megnézzek néhány motort 6000ft-ért
2 éve voltam akkor elég jó volt a kiálitás vettem is 1 bukót a mókust meg elfelejtettem megnézni
egész hétvégén dolgozok szoval ez nekem kurán kiesik!
Sziasztok! Nem is rossz ötlet... szal ki lesz ott Pesten mondjuk szombat délután? vagy előző este Morisson's-ban?
Hali Tróger Banda!
Nagyjából visszanézegettem azt a pár 100 oldalt, amit nem láttam az utóbbi időben...
Most, hogy nézem a képeket, Ti voltatok márc.15.-én túrázni?
Ahelyett, hogy a nemzeti ünnepen, zászlót lobogtattatok volna?
Amikor visszaértem Győrbe, kényelmesen, a meleg autóból láttam/hallottam hogy valami motoros huligánok jönnek az úton...ahogy a képeken a motorokat nézem, sztem Ti voltatok....először aszittem, valami pizzafutár találkozó , mert volt 1-2 sportmotor pizzásdobozzal a seggén.

Ha valaki a 7végén elmerészkedne Budapestre, a Hungexpóra, a motorkiállításra, akkor keressen meg, a Motorshow1 standján, vagy környékén leszek.

Üdv, örök nyarat, ingyen benzint!

Még a nap is kisütött
Reggelit! 8ór környékén érkezem Cserok falvára
Megmondtam én már a legelején,hogy kereszteljük át a topicot Szentiváni motorosok-ra.

Amúgy Off-roados van még 10-15 ember. Csak őket nem látni az utakon,mert hülyék és az erdőbe mennek az ösvényeken meg a szar utakon a sárba!
ez viszont böszme
hát nem tudom sztem ez csunya
hmm megvan az ikhlet
Jó éjt és zöld álmokat
jóéjt,
uccsó képeden a srác könnyékkel szeretne füvet nyírni
erősen gondolkodm én is a VFR faragásán kicsit
jó éjt szorgoska
megyek csicsikálni..
szép kawásat álmodni