Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te is csak törni használod,most ecsetelted
hogyis kell baszki? ..I. rohadjmeg
Szebb Jövőt !
kurva szakadó eső amiben hazafelé sikerült egy astra hátulját kicsit átszabnom.. na meg a kawa seggét (énidiótabaromállat... így egyben..)
az ingyen pályanapok miatt veszek valami roncs(=gyakorlatilag mindegyik) kawacsacsit
Adjon az Isten.. !
érettségi...
mi volt szeptemberbe?
menni? mármint járni vagy mi? én olyan részeg még nem voltam ...
amúgy kakucsba benne vagyok én is terveztem egyet, na meg egy pár lime party is befog csúszni csak most azérettségi az első
Szasztok
jaja láthattad, NSR-el voltam egypárszor .. igazándiból azértt nem járok motorral mert elég közel lakok sulihoz szal gyalog is beérek 15 perc alatt, meg ugye szeptemberi akcióm után nem szivesen megyek el motorral, na meg táskába se akarok utána menni
meghát reggeli hidegindítás.. sor4 karbis.. istenments
bár ez ugye kawasaki ez egy gondolatomra is beindul
megtanultál már menni?
kakucs április!
Jó neked,mert nem tudsz elsüllyedni a vízben,mert a fejed mindig a felszínen tart!
Még nem,de nem is fogom mert én jobban szeretem úgy ahogy a gyárban megcsinálják.
mérnem mész motorral iskolába?
nyáronn szoktak ott lenni robogók meg cbr 125-ösök
te nsr-edet szerintem nem láttam ott régebben
marha vékony bőrből van a tenyér része szal tök jó
váá holnap legyen vagy 20° meg böszme napsütés aztán rohanok is haza jedlikből mint a barom és már pattanok is motorra
képzelem
egeret jó vele kezelni
még nem de majd este megpróbállom a fürdőkádba
bukódat kizsaluztad?
Vettem. És te megpróbáltad már kiszorítani a levegőt a tiédből?
az más kategória
vettél betont a bukódba?
szted én nem kesztyűben vagyok mióta hazajöttem postáról ..?
Azt is megfaragja mint a bukóját! Mondjuk a bukó ragasztós faragós történet után én se biztos hogy rábíznám!
te tudod
az faja én még mindog bőrruhban vagyok. lassan lekéne venni csak lusta vagyok meg olyan kényelmes :D
nem fogom rádbízni az oldalidomom