Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

engem csak hagyjon békén
vidd te.....én kockáztatom az életem...
azok is hol vannak az 500hoz képest .ja amúgy ma találkoztam 1 gixxeressel meg 1 RR-essel az Árkádnál.ott álltak a bejárat mellett és pont akkor indultak mikor odaértem ...megijedtek
3*600 + 2*750 ... de velük még nem beszéltem .
én nem megyek veletek .ha jól sejtem a gixxerek sincsenek 900ccm alatt
Szegény dh-t inkább ágyba vidd má, kezd nagyon odalenni ...
K mint kurva jó motor
Akkójóvanakkó .
Még csak a Zolival + CoNoRral beszéltem, de utóbbi melózik szombaton...
Mindenesetre pár gixxert + busát talán össze tudok hívni "hamagyorsan"...
Csak nehogy elguruljon a gyógyszer, ahogy szokott .
A traffikat azé' lecsekkolom előtte .
egyre szarabb lesz ez a fórum .asszem a végén ma is innom kell majd
milyen vagy.... ez a nap után a sirba fogok mindenkit vinni
Cseszneket mi se terveztük. Azt már unom, annyiszor voltam idén... De azért holnap még belefér. Egy héten 3× bőven elég ilyen időben
Tatára gondoltunk mi is...
nekem is már csak fejidom van. mivel egyik oldala meltűnt. másik megvan de hát úgy hogynézne ki hogy egyiken van másikon nincs.
"k" mint "kaki" ?
& hol van cserjanink ? Kawarina leszívta az agyát?
Hát a ~200 Le az nem kérdez vissza Amúgy nekem is tetszik ez az évjárat. Nemtom merjek-e képet berakni róla? Bálint mit szólna hozzá, hogy már megint a K-betűs motor
Győri panel hegyek azért ottvannak.
Szombat 1ig melózok, utána mi is megyünk 1 lightos kört, bár sztem a hideg aszfalt + a bakelit keménységű hátsó gumimat figyelembe véve Cseszneket egyenlőre hanyagoljuk...
1 Tatai-tó látogatásra gondoltam .
Jelentkezés csak erős idegzetűeknek .
annyira über franko volt h áááá király volt!
Isten áldja a kawákat! eddig is odáig voltam de ezek után.... hihetetlen annyira széép...
Valami biztos lesz. Mi már páran beszélgettünk róla, szombaton ~2 körül, gyárvárosi Shell-től. Majd még alakul...
helló!
ma végre eljött az én időm mikor is annyi várakozás és nyálcsorgatás után Jani elvitte megmotoroztatta a popsimat!
Kösz sima gyári nekem jobban tetszene ha teljes burkolatos lenne mint a tiéd , amcsinál lehet venni a hasidom meg a fejidom közé egy plussz idomot amitől egybefüggőnek látszik az idom, az egy kicsit dob a kinézetén, mert amúgy saját szeretett motorom , de a véleményen az , hogy nem egy szép kinézetű gépezet de ez a kis sor 2-es blokk nekem bejön
így van jók is a kis 400-as ok. én akkor jöttem rá mikor ráültem az r6 ra. ma is bebizonyította a kis VFR hogy van még mit tanulnom vezetéseknikából, vagy csak sokat felejtettem.
Szép az a hasidom. valami hasonló lesz majd nekem is feleszkábálva.
én igen erősen gondolkodok h elugrok Csesznek felé .vagy szombat vagy vasárnap.szombaton megyek Jimmyhez a loktájt-ér
enyém is 400-as belpiacos mondjuk ki 400-asok a királyok erre fele sincs sok 400-as még egyet se láttam eléggé halott kategória ez európában pedig kezdésnek bőven elég, és nem un rá az ember olyan hamar mint egy 250-es-re
Bazzeg Balu kezdelek irigyelni, mennyi időd van .