Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze,több is van hirdetésben,nem is olyan ritka.legalábbis nem ritkább a 400asnál.ha jól tudom főleg német területeken volt kedvelt
(ezért amik itt vannak is legtöbbször bajor importok)
hallotatok már 500 as cbr ről? én omst láttam először.
cbr 500
A kutyánk nem láncon van
Az egész terület az övé,egyszer beszöktünk a házba azóta is ott vagyunk,mert sakkban tart minket
vagy vesz a praktikerbe egy újat
Nem értem mit szenvedsz azzal a lánccal.Le akasztod a kutyáról oszt gó!
csak a szakaszosan nyúlt lánc mindig meglazul és még 10km a láncszettem innen...de már találtam embert akinek volt
Na már megint mi van a mociddal?Le esett az eke?
felhőmentesebb reggelt.meg 24es villáskulcsosat...
Jó reggelt Mindenkinek!

A kiprüttyenő vég asszem 5000 volt plusszba.
És nem az a szép, hogy vicces, hanem hogy meg is csinálja és akkor mi fogunk röhögni...
Nem én vagyok középenn,és igen ez a Pannonhalmi pája. A képen az embereim magyarázzák el valakinek hogy mi történik ha nem fizet időben!

Az istenért csoki,kapcsold már be azt a kibaszott helyesírás figyelőt,mert fizikai fájdalmat érzek amikor elolvasom ahogy írsz!
a képeidet jobban megnézve rájöttem,h hülye kérdés volt .inkább az érdekelne,h ez a kipufogó vég az feláras volt? . .
jó reggelt! Szép a motorod! A raptort azt te vetted rá?
Az éjjeli műszak meg szégyellje magát!
Megint magammal kell fórumozni . . .
elvitték,te szerencsétlen?
rendben, holnap nálam van
akkor most elvinném és majd 1x kifizetem .na akkor majd Áprilisban valamikor üzletelünk .odaadom neked Indiát is ha cserébe enyém lehet Arhangelszk
akkor viszed el amikor akarod
ja ...figyeltem ám .tudom h beszéltük csak nem rémlett h megerősítettem-e a dolgot
te nem azt rendeltem meg?
jólvan.csak ez érdekelt h figyelsz-e .de ha már itt jársz akkor szerezhetnél nekem km spirált ...mondjuk áprilisra.mer akkor kapok fizut
itt vagyok, figyeltem a magasröptű eszmecserét
Misi merre vagyol?
és te vagy középenn?
ez a pannonhalmi pája