Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem úgyérti hogy 3 csuklód van :D
te túlságosan is kialudtad magad
épp most beszéltél nem? akkor buktad a túrát XD
Mi három?
Akkor te dolgozol az egészségügynek is? teszteled hogy mennyit bír ki egy emberi test,és mekkora az emberi tüdő szakítószilárdsága?
3
titokban a Hondának dolgozok és tesztelem az alkatrészek strapabírását h ha már öregszik a gép akkor is bírja-e a gyűrődést ...ez egy szupertitkos küldetés volt és már akkor is megölnek ha csak beszélek róla
Nem eszik sokat !
ha olyan sokat eszik akkor lehet van neki 4 v 5 is akár
akartam menni,de nem engedtek motorozni a pályán. Pedig egy ideig le lett volna a gond a fű nyírásról. Sose értettem ezt a sportot. Az a labda mindenkinek útban van hogy elrugdalják? Akkor meg minek mennek oda?
Az ároklátogatás nem minősül rendeltetésszerű használatnak .
akkor kivétel erősíti a szabályt idomokat nekem is rendeznem kell majd valahogy de majd kilakul.

szerinted neki hány csuklója van?
"mért lenne fostalicsak honda már rossz nem lehet"
mer még nem láttad .annyira nem olcsó.pl az enyémen elhasználódott az elsőteló,a hátsó idom,a markolatok,az index,a lámpa meg a féktárcsa
Aszittem meccsen vagy .
Bazzeg de pihent vki .
Na mi van nyünnyedtek?
nekem 2 van.akkor mennyi?
valahogy éreztem hogy iesmi választ kapok
A fogyasztás csuklófüggő .
nem becsülöm alá szóval nem mondtam mért lenne fostalicsak honda már rossz nem lehet
busa az meg busa de nekünk olcsóbb a fentartás az tuti
te csak ne becsüld alá az én kis fostalicskámat .van olyan jó mint a Gyuri Busája .akkor mi leszünk a sereghajtók?én mondjuk szívesen mennék hátul ...mer ha elesek akkor nem mennek keresztül rajtam még vagy 80an
hát 180 paci az 180 paci. mennyit szeret enni? csak úgy kíváncsiságból
Úgyis tudod a választ ...
Persze, hogy kellett .
ahogy láttam lesz egy RF400 egy er-5 meg te cb500 al és éna kicsi vfr el aki kb egy súlycsoport
Nincs az 200 ló...
Amikor megkapom a csekket, mindig mellbevág .
Asszony először csinálja meg a jogsit... talán jövőre... & sztem vmi kis 400-ast kap .
nekem nem jött semmi ...rossz motort vettél .látod Hondásokkal nem kekeckednek