Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondjuk én olyanon gondolkodok aminek van belül sötétített plekója .a külső meg átláccó.és akkor nem kell mindig plexit cserélgetnem
már nem
dehogy hívlak ugy is foglalt.........
akkkor hivjáááá föl
oké akkor te leszel a telefonos kisasszony
éjszakai műszak jelen és munkára kész.....
én most néztem magamnak a csávó a lazer vertigót ajánlotta! 33.000 körül van azt mondta elég jó
nálatok jók vannak ?hamarosan nekem is kell majd
de király kösz, meg is találtam
József Attilán kapásból 4 is van...
www.nagyvas.hu -n nézted már? Úgy rémlik, ott láttam ilyesmiket .
nah jó akkor ha hónap jó idő lészen körbe nézünk motorkerékpárral
dehogy kerül 3 szor annyiba ,
Gyuriék,City Bike,Reál,Kymko (Dzsimi szerint).a Reálba volt pillangós Laser.ami a Marcsinak volt amit lenyúltam az meg a Citybikeból van.elvileg még van olyan nekik.meg asszem a József Attila úton volt még motoros bolt
és legalább 3x annyiba kerülhet .a normált meg fülessel berakod a füledbe a cuccost meg megbontod és akkor csinálsz rá kinti kapcsolót ha nem akarod rajta nyomogatni a gombot.én most próbálom az enyimet visszaszerezni haveréktól
de sisakot hol a piba lehet nézni győrbe, ami csajos?
de ez azért csak jobb mert motoros meg a walke-talkeit nyomgatni kell itt meg valami kapcsolot lehet vezetni a bal kezednél vagy hogy van meg van benne sisakbelsejébe öntapados hangszoró szal csak jobb
veszel sima wóki tókit bármelyik elektronikai üzletben.jó mondjuk lehet h nem 6km-es hatótáv,de ha megfizeted talán kapsz olyan menőt is .
esetleg nem tudja valaki hogy Győrben vagy Mo-n hol lehet ilyet kapni?TOPCOM motorpack
a Grexem nekem is onnan van.meg a vezérműláncfeszítőm (de kurva hosszú szó ) is.
ja mondjuk amikor hozzád vágták a cbf-et az tényleg k*csögség volt,ilyen szar motort eladni egy jóhiszemű,ártatlan embernek nem szép
én még az első sityakomat vettem ott,akkor sem negatív sem pozitív tapasztalatom nem volt.
behát, meg le is húztak, a motoros ruha vásárlásomat már nem is mondom.....
ha csak ez a baj én tudok neki küldeni innen,itt van dögivel
Amit talált,azért meg fizetni kellett! Bérmenyasszony!
miért nem keresel inkább egy csajt magadnak?