Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gondolod h ő majd odatalál?
Akkor megnyugodtam. A lánc meg ha kell,akkor szólsz aztán megnézed.
sör alanyi jogon is jár,a másik válasz pedig várat magára hazaérkezésemig
fejből nem tudom már hogy 2 hónapja milyen állapotban raktam le...
Na most köll vagy nem köll? Egy sörrel mindenképpen jössz amiért lementem és megkerestem neked.
Amit én láttam,volt vele egy 2T valami is.A hangjából ítélve az is valami sufni tunning lehetett. Gondolkoztam hogy egyszer elcsalom a Bakonyba,aztán ottfelejtem az ökörárokba. Az ökörárkot a haverom nevezte el ökör ároknak,mert szerinte egy ökör aki oda lemegy! Utálom az ilyen ratyi rambó papírkutya endurosokat.
Az anyagvizsgálatot megoldom,beviszem a laborba az egyik emberhez
anyám asszonta 3 motorost látott.az egyik bztos h cross/enduro volt.itt gyülekeztek az utca végin/elejin.mer lehet h különben kidobná a csaj ha megtudná h nem is tud motorozni.így legalább a látszat megvan .én se azér öltözök be mer tudok
Na most fejezd be! Anyag vizsgálatra ne vigyem el neked valahova? Azért vettem le,mert féltem hogy elszakad. Nem várom meg míg teljesen elnyúlik,vagy eltörnek benne a görgők,inkább lecserélem.
Kívánok!
A második szomszédunkba lakik egy hülye gyerek,annak van valami agyonreszelt régi fostalicskája,azzal erőlködött itt a környékbe. Idióta fasz,beöltözik teljes cross felszerelésbe,aztán aszfalton elmegy a barátnőjéhez.
az nem is rossz.szakaszos nyúlásról tudsz?(sima nyúlás kevésbé zavaró)
miért vetted le arról amin volt?
nem tudod kik voltak itt az utcánkba délután olyan 4-5 körül?
Ha már mindenki ennyire motorozik,asszem holnap sietek haza,aztán megyek egy karikát délután.
Elvileg 108 csapos. +- 1 csap,mert lusta voltam bemenni a pince kulcsér hogy bevigyem a világosra,így a mozgásérzékelős lámpánál számoltam úgy,hogy közbe néha tellegetnem kellett hogy felkapcsolódjon a lámpa.
Jó estét Mindenkinek!

Ma én is mentem egyet. Kicsit többet mint 400 km.
Igaz, fele autópálya volt, de legalább kipróbáltam a bukómat nagy sebességnél is . . .
Elvileg nekem is van láncom még a kutyám volt kikötve vele.Ha megtalálom elviheted!
Minnyá megkeresem.
az 520 önmagában kevés adat.ha 120 csap alatt van,akkor lehet róla szó elvileg 108-112 körül kell kb gyári lánckerékre.
itt a válság
Ez is 520-as O gyűrűs DID. Szerintem már egy kicsit meg van nyúlva,én azért szedtem le.Fostam hogy elszakad egy kövérebb gáznál. Lehet hogy neked a 125-re még bőven jó lenne. Ha gondolod eljössz,aztán megnézed. Persze ahhoz előbb elő kell szednem.
ha találsz akkor az én zsebembe is rakhatnál 1 keveset .nameg az Apriliára is jól jön 1 új DID.ugyebár
inkább veszek drágán én is szép arany didet
csak nincs 30 per pill a zsebembe
.asszem 5e az orvosi meg 4e az illeték.meg még nem tudom,de úgy 10-15el számolj.elküldöm ha magára talál a freemail