Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sztem simén haza találna gyalog amilyen idióta szegénykém..
És miért nem? Mi tartott vissza?
Bár párszor megfordult a fejemben ,hogy kirakom valahol az Alföld közepén.
El ment korizni.
a legjobb képek!
Az se rossz!

Hol van ez a névnapos? Elhagytad valahol félúton?
Jó majd gyalog esek pofára!
arrra nem kell a mocira vigyázz
De legalább nem az a takonyzőőd színe van.
Köszi a gratulációt és vigyázok a pofazacsimra!
Fasza a paripa,gratulálok hozzá,aztán azért vigyázz az arcberendezésedre!
oké te nyomi
1002ccm 106kw=144paci.Kisebb javítgatások vannak de fasza lesz!
hello mi! mi is épségben haza értünk! és igen a kawas kép volt a legfontossabb te nyomi........majdnem odaélveztem ha tudni akarod...
fasza ez a gép Gratula hozzá ! nekem mikor lesz már meg az új? egyébként hány ccm-es lett végülis?
Vééégre itthon! Majd még lesz kép meg 1 kis munka is rajta!
nah akkor ki emelném a lényeget is nagyon komoly photoshopos melóval
És akkor azt nem tudjuk ki nyerte a Yetit de a nap legfontosabb momentuma itt van!
Boldog névnapot Bátyus!

Gyuribá... képpel mi lesz?MSNen majd írj...
Mit szólnátok 1 Balaton kerüléshez? Kb 410 km lightos kör...
Hmmm... szeressük a hegyeket
Én simán benne lennék, az én motorom kényelmes, a gixxeres kollégák lehet megsínylenék .
most április 5 az húsvét vasárnap.én minden éven husvétkor kimerészkedek ausztriába a hegyek közé,tavaly 18-22fokig mért a hőmérő és volt ahol 3méteres hófalak mellett motoroztam és porszáraz volt az aszfalt,mondjuk egy ilyen túrát 500-600km közöt lehet megúszni győri indulással.
Mi is tervezzük amint elolvad a hó,és egy kicsit kienged a fagy a Bakonyba. Én nem csinálok titkot az útvonalból,mert nekem sincs fingom se hogy merre megyünk. Egyszer 115km-t mentünk Veszprémvarsányig. Egy kicsit el voltunk tévedve! Vagyis nem tévedtünk el,csak pillanatnyilag nem tudtam hol vagyunk!
Könnyű ám azt mondani! Látszik hogy nem ismered az asszonyt!
Idén mindenképp másik, hosszabb utat tervezünk, az útvonal maradjon meglepi, mielőtt valamelyik "jóakarónk" intézkedik, hogy véletlenül pont ott legyen közúti ellenőrzés amerre megyünk...
Tavaly csak du. 1-kor indultunk, most jó lenne már reggel startolni.
+ 1 jótanács: a túra előtti este NE kertipartyzzatok és VÉLETLENÜL SE vedeljetek hajnali 3-ig .