Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neeem, csak kis pihi, de már mászok is vissza, legyetek jók!
Csá
azt még nem montam hogy máma délutánn pannonhalmán szánkóztunk a cross pája mellett
volt ahol ojan hófuvát vót hogy térdig ért a hó
megin vittük a rába steiger belsőgumit
ennyi volt ?ölég rövidre sikeredett
Sziasztok, szia Frici.
Ja, így már világos
akkor jó mer má keztem megijedni hogy lemarattam valamiröl miközbe szánkóztam délutánn
tőled nem kell .hozzád majd kajálni megyek nyáron ...meg sört inni
Semmi csoki,semmi!
Hát én szeretni nem foglak,de ha gondolod úgy megverlek,hogy az eget is nagybőgőnek nézed! Még választhatsz is,hogy nolc napon belül,vagy nyolc napon túl gyógyulót akarsz!
mit kell nekem mondani?
nem értem ezeket a rövidíttéseket
lassan már akármelyik jó lenne
Ha szeretne vagy ha bántana?
engem nem bánt mer engem szeret ...na jó ezt én se gondoltam komolyan ...de jó lenne
Na én megyek mert a gyerek már nyűgös meg reggel korán kelés!Pá!
Amúgy meg már késő,te is kapni fogsz tőle!
Itt egyedül én vagyok normális! A hangok is megmondták a fejembe!
valami skizofrén lehet
Ki az a Gedeon Bolla Jimmy ?
Nem ismerem .
de akkor te is kapni fogsz .

na jól van.én megvédem az egyetlen szerelmemet .olyan köcsögök vagytok gedeon,Bolla,Jimmy.undorító amit műveltek .a többiek is köcsögök csak ők most nincsenek itt
Ettől függetlenül lehet abban valami igazság amit mondasz! Minnyá jön,aztán nektek annyi!
még 8 és fél óra és itt vagy ?
Jól van csak tolmácsoltam.
Na én nem akartam ilyen vulgáris lenni mint ti. Csak úgy röpködnek itt a hím nemű ló nemi szervek. Én kulturált ember vagyok,hogy a kurva életbe!
holnap nem a szívem kezd el fájni hanem a jobb mellizmom ...már kurvára elegem van belőle .én meg úgy döntöttem megrendelem azt ami van a bontóban az ex heggesztőjénél meg rákérdezek h vállalja-e a hátsó idomot
Most muszáj genyónak lenned?Nem baj majd holnap neked kezd el fájni a szíved én meg vigasztalódok az új szerelmemmel!