Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csőővii!
gondolom már mindenki alszik ugyhogy nem is strapálom itt magam
ezt nektek :
Hiába zörögnek a halottak,
egymás tyúkszemén taposnak,
Az egyik azt mondja nagyon fáj,
a másik örömében táncot jár.
A kedvenc italuk az aludt tej,
kabd be a cumit és ALUDJ EL!

csővi reggel majd beszélünk
.semmit nem kell átméretezni.adatlapra úgyse kerül fel nagyobba a kép.persze aztán én voltam a balfasz aki nem tudott feltölteni egy videót
Kijavítottam! Amúgy meg csak neked megmondom,hogy nem analfabéta vagyok,csak lusta. Faszom aki átméretezgeti meg feltöltögeti a képeket. Videót is akartam felrakni,de lusta vagyok megnézni hogy hogyan kell.
te meg inkább javítsd az adatlapod h végre elmagyarázta valaki hogy tölcsé fel képet .így már nem tűnsz olyan alfabétának
A rokonoknak se veszek semmit,nem hogy neked! Majd kapsz gyümölcslét meg cukrot,csak nehogy elugorj!
ha hátsó részét megtalálták.a többi valahol még mindig kint kering a világegyetem egy részén valahol.több darabbá esett mint az 5000 darabos puzzle.hát mondjuk vehetnél egyet valamelyik bontóba ...ha már úgyse látogattál meg és nem hoztál gyümölcslét meg cukrot
Mi lett a baja? Összehajolt egy kicsit? Honnét tudnék szerezni?
.tört az magától is nem kellett segíteni.nem tudol szerezni egy első sárvédőt ?
Persze hogy a tiedén nincs,mert letörted róla őket! Az igaz hogy az övék sincs agyon műanyagozva!
na azér az enyimen se sok műanyag idom van .most már konkrétan egy darab se.bogyooka gépe sincs túlburkolva.meg foregoné se
Ja,úgy én is kivagyok,nem is kicsit. Akkor itt rajtam kívül mindenkinek műanyag motorja van!
mer én már annyira kivagyok .akiknek műanyag motorjuk van.most nem akarok neveket mondani de pl.:csoki,kalev,gedeon,Bolla...stb
Ja mert az egésszel volt a baj! Hogy hogy ki vagyok? Tudom hogy nem rám értetted a velünket. Mert kié néz ki úgy mint egy uzsis doboz?
ha csak a fél tüdőmmel lett volna gond .egyszercsak felébredtem az intenzíven .még hogy én szenilis .te egyébként ki vagy ?a "velünk"-et nem rád értettem .az enyém legalább anyagból van.meg foregoné is.nem úgy néz ki mint 1 vánszorgó uzsisdoboz
Ha nem estél el,akkor mi van a fél tüdőddel? Az hogy nem emlékszel rá,az lehet attól is,hogy már öreg vagy és kezdesz szenilis lenni! Próbálj meg kavintont szedni! Látod azt én nem érem meg hogy eljön velünk,mert ennek is csak műanyag motorja van!
ugye-ugye.én meg nem emlékszem tehát akkor nem is estem el a motorral .szegény csoki a motorját se hámozza ki 1 év alatt se az udvarról .csak egyszer érném meg h eljön velünk
Már nem emlékszem,de biztos beszóltál!
Ne kezd el megint,mert szegény csoki nem hámozza ki egy hét alatt se!
szóval akkor ez ami kiáll a falból és mindig követ engem ez lenne a kamera ?mikor szótam én be ?ide csak írni tudok.az embered aki felvett egy embert aki megkereste azt az embert aki szólt annak az embernek aki rávette azt az embert aki elhatározta h adatokat gyűjt rólam ?
Amint legelőször beszóltál,az embereim megkezdték az operatív nyomozást,és adatgyűjtést irányodba! A kamerák már csak hab a tortán!
utánam leskelődöl?hova tetted a rejtett kamerád ?
Azt te csak hiszed!
nem is láttá még
Mondjuk az az arc ami neked van,nem is jó másra,csak ráesni!
egy párszor már ott is pofára estem .de még élek
Na ha azt is úgy csinálod mint a motorozást,akkor vegyél inkább akváriumot!