Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Max motoros talikra jön velem máskor nem.Kabátja van nacija még talán felmegy rá csak sisakja nincs.

használj korbácsot is....
Szereti a "verést"!
Ahogy érzed...
Mindenki maga dönti el, hogy mennyit szán védőfelszerelésre.
Majd ha ismét nagy dög lesz a családban fel öltöztetem ismét asszonykát de amíg ez a kis kávédaráló van addig felesleges.
S-es de igy most nem tom akkora mint dh-é akkora feje van mint nekem...
& kurva nagy mázlid van, hogy a gerincvelőd nem sérült...
légyszi neveld meg aztán verd el...néha elkanászkodik....
Szió kicsit szemmel tartom az uram mit írogat ,de mivel nem vagyok regizve így kénytelen vagyok a neve alatt írogatni kicsit.
6.-7.-et sikerült már
Sisakon + gerincvédőn ne spóroljatok gyerekek...
Fejedet vagy vmelyik csigolyádat elég egyszer megtörni, utána nem kell többet költened új bukóra...
de magukra se
részletekre nem vagyunk kíváncsiak .amúgy szia
Mekkora volt a tied?
mert egyesek nem tudnak a más cuccára vigyázni....
miért csak volt ?
az enyém nagyon jo volt és qva olcson vettem a citybikeba!ha neked a 15 sok akkor van 10ért is aztán mégis új...
Szeretek az övére(be) ülni!Vica
Megnyugodtam .
Mindjárt kezdődik a meccsem ...
Jaj ne szívd mellre csak poénvolt.Persze hogy nem veszem meg még magamnak sem nem ,hogy asszonynak.Különben abban nem estek nemvolt senki fején csak a mocira volt csatolva.Mondjuk a tényen sokat nem voltoztat.
tudom h kuka.gedeon mesélt 1 esetet.nekem annyi elég volt .
3x is dehogy akarom.pláne eladni ennek a lükének .csak felajánlottam neki h ha addig kellene amíg nem tud szerezni akkor odaadom.amúgy nem ez volt rajtam.a kawarina Akiráját nyúltam le és azt vettem fel akkor is.a Grex csak a motorra volt felkötözve és pont a másik oldalon csúszott.de mondjuk kérdés h mekkorát kap(hat)ott a motortól.mind1 az Apriliával még biztos h a Grexet használom.utána megy fel mind a 2 a szekrény tetejére.
vegyél egyet asszonykádnak hátha többre megy vele mint a tieddel..
de paraszt vagyok... amugy vagy nsr vagy yamaha lecc de szeretnék egy 250es kawát
Megyek, jó éjt