Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

plexifűtés,többfokozatban állítható kormány,függönylégzsák,elektromos ablaktető,vasfelni dísztárcsával .na de azért az ABS nem volt akkora hülyeség.lehet extrák nélkül is kérni a motort .
szia hu most, hogy mondod én is készülők a melóba, gondolkodtam , hogy motoron menjek-e de állítólag hó lesz
de tényleg ezek akkora fölösleges árnövelő kacatok egy motoron a honda új félautomata váltója nálam kiverte a biztit ez olyan szánalmas próbálkozás, hogy olyan embereket ültessenek fel nagyköbcentis motorokra akik nem arra valók. Hasonlóan értelmes dolgok amiket még láttam motorokon: elektromos tükörállítás , rádió , elektromos középtámasz
megyek dolgozni már igy is elkéstem...faxom...
megtaláltam az én emberem!
amit majd szép lassan ellopnak tőlük a többiek .de el ne mondd senkinek
ilyet is csak kawások tudnak kitalálni, a hondáéknál kevés a fantázia, meg a motorozás ellangyosításán törik a fejüket mindig az ABS-ekkel, meg félautomata váltókkal, magyarul haszontalanságokkal
Nekem semmi baja nem volt a bordáimnak. A haverom vitte ki a fát. Sok az ilyen köcsög erdész meg vadász az tuti! Az a szar ha te ott vagy egyedül,a vadászok meg 7-8-an,akkor nem nagyon van miért ugrálni. Mi ha többen szoktunk menni,mindig megállunk. Mit csinál 5-6 beöltözött motorossal? Az is biztos hogy beleállítanám a hátába a puskáját.
sszijjjaaaaaaaa
szép
nálam?nem tudom ki az a Remény de mindig ő hal meg utoljára .biztos nem feka,mert a filmekbe mindig a feka hal meg először
azthittem az már nálad kihalt...
a remény hal meg utoljára
álmodik a nyomor nyomi.
hát jobb azt ha te nem is tudod nekem milyen gépem van....csak irigykednél...
hozhatjátok mind a kettőt
ebédet
nincs ellentmondás
Reggelit!
neked nem "vizsgás" meg "hétvégi" agyad van, hanem szimplán hülye vagy
már elfelejtettem mit akartam.tudod a "vizsgás" agyam 24 órára tanul,megtörténik a jeles alkalom és mindent elfelejt,valamint automatikusan átáll a "hétvégi" agyra
akkor tanuld meg használni a citromailedet .még mindig várom a morzejeleidet az emilen
nincs rá pénz
neked meg nem 3 autó kéne hanem helyesírási szótár
ki korán kel,kevesebbet lapátol el