Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sokan nincsenek tisztában azzal, hogyha 1 sisakban esnek, utána a sisak "kukás"...
Ide kicsit hosszadalmas lenne leírni... akit érdekel, úgyis utána tud nézni...
És végül az időjárás-előrejelzés ma estére: sötét lesz.
Használt (főleg amiben baszódott valaki) nem vennék...
Te most tényleg el akarsz adni 1 olyan sisakot, amiben már estek ?
... Neeem, neeem Tündérke! A kívánság, az kívánság! Térdelj csak le szépen!
Baszátok meg vegyétek meg az RS-t és akkor én megtudom venni a VFR-R t!
csak azér mer annak egyenes az elsőtelója ?inkább összerakom a CB-t.úgy hozzám nőtt.szinte eggyé váltunk .ennyi erőből vedd meg a CB-t meg az RS-t meg még 1 pár dolgot és akkor tudok venni 1 RR-t
Vedd meg az én Lujzimat, és akkor én meg tudom venni a VF1000F2-t.
és akkor te még keveset láttál .ha nov 22.-től elkezded olvasni a fórumot akkor 1-2 oldal csak velem van teli .de még élek ...nehéz volt kitalálni mi ?amennyiért árulod a mocidat kb annyiból jövök ki úgy mint esés előtt.a CB-t meg pont 2x annyiért vettem 40valahány ezer km-el.
én is csak használtat nézek .örülök ha azt meg tudom venni .Pesten néztem eddig 2-t,de ha jössz és tudjuk h mikor akkor nézek egy csomót aztán körbetelefonálok megint mint a motornál.

sityakból a Grex-et oda tudnám adni.én úgy is akarok venni ahelyett is.amúgy azóta már 1 esést túlélt uh bírja
Ja, láttam milyen szépen megcsuktad a CB-t...
Sikerült módosítanom a hírdetést
Módosítva
Most pont én is azokat nézegetem de mivel nincs sok pénzem a neten keresgélek.
Csá skacok
nem is bánnám,csak ez a baj h a kipufogón van a középsztender támaszkodója.anélkül meg beleér a láncba a sztender .pedig milyen szép hangja van dob nélkül .

ja még valami.valamelyik hétvégén ráéröl?jövő hét v utána.elgyühetnél velem ruhát nézni/venni .kapsz érte szaloncukrot
nekem van 1 használt 52-es azt hiszem.csak le kell mosni picit és olyan mintha új lenne .garantáltan balesetbiztos .
Győri motorosok ,boltosok,boltos ismerősök figyelem!Asszonynak keresek sisakot 50-51 es talán xs.Használt is jó ne legyen drága ritkán fogja használni.Köszike
A flex csodákra képes!
rohadjatok meg.1 órát szenvedtem a kipufogóval mire leszedtem a CB-ről .mit csináltatok ti ezzel ?a többi viszonylag könnyen lejött...vagy tört
.biztos h mindig elfelejteném lekötni a motorról aztán leszálláskor felfújódna.különben is honnan tudod h nem direkt csináltam ?amilyen ügyes vagyok ezzel is tudnák olyat esni h eltöröm a nyakam
Ezt csak neked! dh nak
Vegyél egy gépesített vibrátort!
nsr..
épp arról netezel .ülj rá és forogj
kööööö egy gééép a seggem alá!
akarok egyet!