Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja majd ha jövő héten felolvad innejd a hó előlünk akkor bémegyek hozzád.de a kocsi legyen otthon,különben az életbe nem indítjuk be a "fostalicskát".kurva nehezen indul
Majdnem kielégítő.Egyébként mindegy melyikbe szórod csak a súlya meglegyen!
a jó minőségű magyar aszfaltról inkább ne beszéljünk.én majdnem elhagytam miatta valamit
ha ilyenem lenne biztos nem itt száguldoznék vele...
a jo minőségü magyar aszfalton hamar elhagynál rola ezt-azt...
Jimmy szalonnasüti a főzeléket
gedeon lusta olvasni
bikerinának 2 már nem is elég
dhnak elege van mindenből
megfelel?
hun-ee van mindenki? most nem hajnalba jöttem fel mégsincs senki....

ezt a kocsikát én is elvezetgetném!
Nem mondom meg amíg nem kapok leírást!
pubi.egy szakmai kérdés.ha a Honda csavarjait amiket kiszedtem belőle azokat beleteszem a hengerbe az úgy jó ?vagy betömködjem inkább a kipufogóba ?
mit is?
most mondjuk meg neki ?
SZIASZTOK! tudom h nagyon örültök nekem!
kérjél mást.az sajnos elfogyott
Képzeld nem! Kérem az összefoglalót!
most komolyan nem tudsz visszaolvasni 6 kommentet ?kb akkor írtál utoljára
Mi van kis pancserek?Rövid összefoglaló?
aki nyer az kap tőlem 1kg lejárt szavidejű szaloncukrot .ha esetleg én már nem tudnám odaadni akkor kérjétek BollaGyuritól
Vagy arra lehet fogadni,hogy idén hányszor esel pofára!
de az teljesen más .meg szerelésnek hívom mikor darabokra szedem a motort és megvárom h gedeon kijöjjön és összerakja .

na akkor lehet fogadni.idén hányszor megyek el motorozni ?ha így folytatom lassan már nem csak engem,hanem ezeket a nyomikat is ismerni fogják a nővérkék
Mi is főzzük,csak nem főzésnek hívjuk,hanem sütésnek. te is motorozásnak hívod amikor pofára esel.
majd...izé...megyek a többiek után .anyukám azt főzni szokta nem szalonnasütni .
Nálunk ha főzeléket csinálnak,azt hívják szalonna sütésnek. Aztán különben meg hogy jönnél hozzánk,mikor ide se találsz?
akkor én nem megyek hozzátok szalonnát sütni ha nálatok a szalonna leves és főzelék formájában létezik .a hideg csapvíztől megfájdul a torkom,így arra kell valami "gyógyszer" .
Én adom azt is.Jó hideg csap víz! Pásztor tarhonya lesz,edmeg levessel és kabbe főzelékkel.
nekünk kell vinni az innivalót majd vagy azt is te adod?