Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van valami gond ?
kötözködsz? nem szép dolog ám...
márpedig az RS nem fog bemenni csak azért .még egy kicsit igyekezz és akkor talán fel is ülhetsz rá
mit határoztá te el?
aztat senki nem mondta h az rs-t nem probálom ki..

bocs de ezt már elhatároztam.


eddig is várhattam .majd megyek én.2 keréken .vagy 4en és sziréna is lesz .akkor gondolom az RS-re se akarsz felülni
ne szivecskézzé.......most aztán....várhetod h menjek legközelebb.....tudod ki...


.I..
no comment
pelenkázni kellett az asszonyt ?
.I..
Na most megyek aludni holnap este lehet vagyok.
az észnek sok hely kell ...a kawarinának meg nagy a feje
Ezek az asszonynak mosó teknők!
csak azért is kimentem h megnézzem...mer én ilyen rendes vagyok .már a ruha méretei voltak az eszembe .szóval
kawarináé S 55-56
enyim S 56
Figyelj a gyereknek csak az anya a biztos!
Képzeld igen!Sőt fürdettem is ,etettem is és éjjel 3 kor vittem is kocsikázni ,hogy végre el aludjon.
és milyen sokkoló lesz ha azt mondja h megint ...de nem tőled .

a CB-ből kioperáltam az első kereket.a féket úgy kellett leütni a tárcsáról .még az első telót kiveszem aztán kezdhetnénk valamit a vázzal (Jimmy ehhez kell az utánfutód ) és akkor lassan elkezdem rendelni a cuccokat
ugyanakkora te bolond mind2-é!

Vica...ne sajnáld az embered...ha birja a strapát adj neki...
gedeon pelenkáztál már?
Tökmindegy mindegyikbe tökvolt!Mellesleg nekem (neki) 50-51 kell.
csak a körítés és a töltelék más .51-52es az övé asszem.vagy 50-51 és az enyém meg 51-52 .már nem tudom,de holnap kiszaladok a garázsba oszt megnézem he
Elég sokkoló volt mikor megmondta ,hogy terhes!
meg h elmozdulás nélküli volt és h ezeknek a mafláknak se sikerült mikor stabil oldalfekvéseb tettek
meg sokkolót
ja meg úgy egyébként én már láttam az eredményét
Te ilyeneket ne írogassál neki mert észben tartja.Most nincs itt mert kergeti a gyereket aki a pisis panelkájával rohangál.