Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak örülök neki hogy megjött a józan eszed és hondát veszel
nem lesz hideg... ha gyalog kő mennem is megyek..
kizárt....melegdek
yeti racere jösz ugye?
akkor semmi sem változott..
király...ezek után Mátyás király leszel..
kaphatsz azt is ha kő,de ez igazság volt.
köszi a hozzászolást...egyéb hülyeség?
igen de nem olyan randát mint ami neked van azzal talán megtanulok motorozni mert már unom hátul a semmittevést....megaztán ha nem tanulok meg h lesz kawám ?
ha bacijai vannak és dugtatok akkor a lihegés már csak bacidesszert
dugni neeem fuujjjj amugy ez csak ne lihegjen a nyakamba mert még a végén elkapom a bacijait......
nsr-t akarsz venni? de 'cuki'

dh neked meg remélem mondtam már,vagy ha nem foregon biztos írta h 5 fok alatt tütü,felette motor,szóval csak hidegben számíthatsz rám
Bazdmeg döntsed már el hogy kell-e az a kibaszott futó,vagy nem. Amúgy ha csak a vázat akarod vinni,az befér a kocsiba is.
Ja, szép napot mindenkinek, estefelé beugrok.
CSá
Sziasztok, jó reggelt.
Látom este zajlott megint az élet....
Fasznak marakodtok? Dugjatok egy jót, utána legalább lihegnétek egymás nyakába...
pedig annyit pofáztam h else hiszed....lesz ám olyat sipok neked beledöglesz..
mer te szótá hozzám bármit is ott ?nem emlékszem .lesz még abból sípszó is ha így folytatom
- Mi a különbség az intenzív osztály és az üzenetrögzítő között?

- Az intenzíven a hosszú sípszó előtt lehet beszélni.
eztet jobb ha megjegyzed kisnyomi
azt felejtsd el akkor be se engedlek a korterembe de még a korházbol is kitiltatlak... a közelembe nem jöhetsz..amugyis zőőd gipszem lenne..nyomi
ilyen sok pénzed van ?kapsz a gipszedre egy Honda szárnyat meg Honda feliratot ...így akarjál te gipszet .
palotapincsi undorito a finomfőzelék meg... bár zőőőd mégis utálom a spenotot...fuuuuuuu na attol még a szaga is...
hátha lesz mocim vagy épp az rsedet töröm szét biztos jönnöd kell majd...de a gipszemre firkálhatsz vmit...
pl egy palotapincsi vagy egy tál finomfőzelék.az nem szép.nem is értem egyáltalán minek hívják finomfőzeléknek?mikor egyáltalán nem finom .a többit meg elmondom csak neked .én lehetek az egyetlen akit látogatni kell.te meg ne merészeld .
igazán akkor mondd ne kimélj...például? jah aztán meg te jössz majd látogatni.... szép kilátások...
na akkor soroljad.hallgatlak .tudok egy pár nem szép dolgot én is ám .már most is jó.csak kurva nehezen indul be.de ha egyszer elindul meg sem áll ...amíg el nem esel vele .veszel hozzá jogsit is?
ez most kérdés volt? ez nem kérdés... bár mire jo lesz már veszek én is egyet...