Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hadd ne soroljam
elhuztam bóótba mert éhen halok és akkor mi lenne veletek nélkülem (elveszett csibék...)
nem rossz programok
yeti szintén.pályázni én is el akarok menni.van egy srác akivel megbeszéltük h elmegyünk majd egyik pályára.neki FZ6-ja van.meglássuk mi lesz a dologból.csak direkt csesznek "ring"-ezni nem fogok.max ha megyek Vp-be.barátin ottleszek.nyár szintén balaton+koncertek meg miegymás.meg Olaszország (mondjuk ez bringával).ha lesz lóvém akkor még egy csomó minden belefér
ezt a fasza hozzáállást...hidd el nem fogsz hiányozni...menjééé csak a pályára ott legalább nem veszélyeztetted más életét (menjünk amerre ződ van)
ebből kb az első lenne motoros program ha indulnánk,a többi meg csak időtöltés.
hungexpo-ra mióta járok egyre rosszabb,tavaly már megbántam hogy kimentem,motorozz.hu arról szól hogy ezer motoros hogyan tudja 20kmh-val felforralni a vizet,győrújbarát kb ugyanez csak cifrábban+ sok jaszkarizoval,motoros oktatás semmire való amikor a lassú haladásra és egyebekre tanítanak,abból csak a pályaoktatás ér valamit.könyörgöm még ők se hiszik el amit tanítanak hogy így helyes felülni a motorra,nemrég feltettek ide ilyen videókat.
az én programom inkább így fog kinézni:
febr:yeti
márc:szlovákia,kakucs
ápr:ausz
tria,kacskaring,kakucs,csesznek
május:tanulás miatt elnapolva
június:kakucs,kacskaring,csesznek,balaton,ho
rvátország.
olyan izék vagytok.....most a gyurito kérjem el a busát gyakorolni? ugy vágna ki a lábam nem érné a földet...
én pályán külső iven? simán alapbol megcsinálom.. még a belsőn is ha neked az kőőőő
na fiuk ide ez lesz tavasszal a program:
febr.14 yeti race
febr.21 motoros oktatás (majd megtudjátok)
márc.15 motorozz.hu évadnyito rendezvénye
márc.19-21 hungexpo motorkiállitás
áprlilis nem tom hányadikán meg komárom
máj.4-5-6 fűnyirás győrujbaráton

egyenlőre csak annyi baja van h kurva nehezen indul be.egyébként pörfikt
"és rendbejön az RS"
bocs de mi délelőtt oda akarunk még érni...
"majd a dh rsét fogom kiprobálni"
milyen kis optimista
Nem merem,gyáva vagyok
Eddig csak olyan kapta meg aki pályán külső íven elmegy mellettem a kanyarban
jah meg foregonnak a régi barátságra tekintettel
te az enyémből annyira nem
még jó h időben szólsz .még a végén előbb ruhát kell vennem és utána alkatrészeket...ha sikerül még az előtt ruhát találnom és rendbejön az RS akkor én is tudok motorral menni .
ne tessék ez is megérkezett...már csak tehiányoztál az életemből..
ja csak talán kicsit nehezen emeljük be a vázat miközben benne van a blokk .még majd beszélek gedeonnal aztán majd szólok.ha kell is akkor se most.majd talán 2 hét múlva
ezzel egy szobába ?kizárt
de az nem az én hibám volt...mikor a robogomat törtem össze az az enyém volt de azis az ut hibája volt megaztán.....na mind1 miért mi lesz tavasszal? majd a dh rsét fogom kiprobálni de te is odaadhatod ha mered a tied...
honnan tudhatnám?bár az elég vészjósló hogy volt egy kocc pedig még nem is te vezettél
tavasszal lesz alkalmunk felfedezni mindenkinek a tudását
ennyire béna lennék szted? nem vagyok az jo...
hát szívem szerint simson-t se raknék alád,de annak sincs értelme ha olyat veszel amit nem szeretsz
egybő 250esel kezdjek?
akkor vegyél zxr-t
nem azért veszek....neörülj....csak kawába no 125