Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne is...
Gondolom rengeteg élmény és tapasztalat állna mögötte...
na de kipufogó nélkül milyen hangja lesz a CB-nek .aztán mit csináljak bent éjjel ?inkább nem fejtem ki a véleményem még a végén valaki(k) megsértődnének.iszok dobozost .a vodka könnyebb
Amíg kicsi voltam, én is így gondolkodtam ...
Aztán majd rájössz, hogy az igazi buli bent van éjjel..., a +30°-ban 20-al tötymörgő felvonulással meg kb 8000km-t lecsapsz a motor élettartamából... 120°-os vízzel + 14L-es átlagfogyasztással nem egészséges 1 órát lépésben haladni sztem . Nem beszélve arról, hogy a kuplungolástól beáll a söröskorsó-emelgető kezed .
én meg a CB-vel megyek talira.aztán viszem aki velem akar jönni
annyira rondák szegények?
ÁVO-sok is jöttek már értem de amikor meglátták harcikutya1 és harcikutya2-t visszaszaladtak az Andrássy-ra
Akor már cserélhetjük is mert asszonyt viszem talira!
téged doblak ki mingyá az utcára .hátha téged is elvisz valaki.ha más nem a gyorsvonat
még mindig megvan igen.ezt beszéltük már egyszer.és arról is szó volt h elcseréljük h azér a kipufogót fel tudjam fogatni valahova ne csak fel legyen kötözve.
Annak a kis ondónak vagy izé Hondónak tudok egy vevőt!Ja figyú pancser neked megvan a Prillának a hátsó lábtartója?
dobd ki az utcára,ha szerencséd van lomtalanításkor elviszik
annyi kacattal ami bent van .van valami ilyen ipari hulladék is.azt hiszem az van rámatricázva h Honoda vagy Hando vagy Hond...mindegy valami ilyesmi
akkor én megyek be,de az fájni fog .az h neked vagy nekem az még kérdéses
Azért az a teherautó sem kicsi!
Oda soha!
ja a teherautóéról beszélek...
Nem is kicsi előre hátra tudod tologatni.
majd kigyüssz azt akkor megnézed
300 amper Te jó isten nektek mekkora kocsitok van?
ezt nem kell tologatni.ez legalább beindul egy helyben is .amúgy 10 centis hóban valószínű h be tudtam volna tolni.a garázs meg kicsi a tologatáshoz
azt mégse mondhatom neki h tolja be mint mi szoktuk
ebben csak mi vagyunk a profik
még élek .a múltkori akciótok se sikerült
akkor meg mit félsz hogy lemerül?mikor meg elkezd gyengülni elindítod és rátöltesz.de sok indítás kell ahhoz hogy az rs 2 amperes igényével lemeríts egy 300 amperes akksit...
Biztos elindult nem csak úgy megpörgette a Tali aksija hogy túlforgott mint a lendkerék?
neadj neki ilyen ötleteket mert megy az rs a garázsba meg az autó is az a gyerek össze esik ott a sok gáztól azt megin lehet menni látogatni