Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,
Szia gombócom! :)
Jaja..
Bár most hívtak, hogy megvennék a mocit, 235e alatt nem adom, mert azért néztem nagyobbat...:
ezt
na jó asszem nem várunk tovább.megyek elviszem 1 körre a "fostalicskámat" .ha nem érnék vissza akkor nagyon jó haverok voltatok.ha igen akkor meg bekaphatjátok
így legyen ötösöm a lottón
Nincs mit .
Mire nem jó ez a spormotor...
máma má nemviszem sehova a simsont mer mingyá megyünk szánkózni
Tessék: 5000



Köszi mégegyszer!
túl kevés .többet kérjél .
Ötezer !
Köfiköfiköfi!
Ilyenkor bezzeg lusta vagy visszaolvasgatni...
Nézd meg az előzményt & tanulj .
Írtam cseszed ...
Mind1, mégegyszer:
Hátööööööööööö a legjobb cimborám (egy "híres" motoros tévéműsor vezetője) épp Miamiban "nyaral"...a kérdés, hogy meg tudja-e oldani a kérdést.....
Miért, lenne valaki?
Találtál embert amcsiknál?
rólam is megfeledkeztek aztán mégse sírok .ennyi érzékeny embert .
ex pedig szokás szerint pályázik és próbál 2részes ruhát szerezni dh-nak
Rólam meg megfeledkeztél?Na köszi b.meg!
Le sem jövök a pályáról, a PS2-n, amikor éppen nem bótban, akarom mondani dolgoz....izé munkát imitálni vagyok.
Tegnap este hallottam egy kimerítő előadást a gumiabroncsokról az audi akadémián....szóval ha kérdés van... ... forduljatok nyugodtan az.....előadó pasihoz.
vagy nem leszel olyan állapotban h meg tudd kérdezni
Mire mi találkozunk, addigra rég elfelejtem megkérdezni .
én meg sok olyan ismerőssel találkozhatok akit még soha nem láttam .egyszer majd ha találkozunk akkor elmagyarázom mi a problémám.mondjuk azt nem mondom h semmiképp nem megyek be,de csak úgy magamtól biztos nem mennék.
Persze, hogy lehet véleményed... nekem is nagyon határozott álláspontom volt (nem mondhatni, hogy pozitív).
Aztán kiállítóként végigmelóztam néhány motoros találkozót / kiállítást & hatalmasat csalódtam az egészben, pozitív irányba változott a véleményem...
1-2 kötelező motoros találkozót tudunk csak beiktatni idő hiányában (+ kiadásnak sem kicsi 1 ilyen 7vége), a győrújbarátira igazából csak azért akarok menni, mert közel van & itt tuti, hogy sok ismerőssel tudok összefutni, akiket lehet, hogy 1000 éve nem láttam...
Minek-minek...
Motorral odamész,legurul 1-2 sör,az hazaútra már veszélyes,ráadásul éjfélkor kezdődik mindig az erotic show
Innen Győrből mi a ráknak vegyek ki faházat?Egyébként meg ha arról lenne szó és az állapotom is olyan lenne mint amit sejtek simán elalszom parlagon.
Szerintem mi a haverokkal megtöltünk 1-2 házikót.
egy könyvet meg tudnék vele tölteni...legalább is a borítóig eljutnék .mind1 a véleményem megvan.mindenkinek van.meg úgy amúgy se érdekel h mi van bent .
hát az biztos főleg az első métereken még ki a táborból a legjobb hűtés is megadja magát.nameg utassal végigkuplungolni azt...
idén szerintem a végén kéne maradni,a közepe eddig nem jött be
lenne elég jelentkező hogy innen egy faház megtelne?
(persze tavaly én sem értem sajnos rá a 3 napra)