Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csokinak,meglátjuk működik-e
kedd oké :D addigra már én is megleszek...holnap 2*2 órás halálom lesz... veszélyes áruk+áruszállítás *igenezazapontmikorlehetengemsajnálni*
Kedden?Te menj csak szépen tanulni
de te más tészta vagy Tökfej
nekem se hitték el
az ne kötözködjön aki 15 perc bicótól elfárad
veszélyes anyajegyek voltak... szal van 2 sebhelyem... egyik a dekoltázsom jobb oldalán másik meg a jobb lapockámon...

Bulizzunk :D :D :D
ez a szarság nem akarja föltenni a képet
"alkoholos filccel"
ennél jobbat találj ki...vagy te így hívod?
ez fantasztikus lett csoki
Ne aggódj, gyengéd leszek! És nem tollal adom.
Vagy legalábbis nem golyóstollal...hanem alkoholos filccel.
Milyen sebhely?
"Gondolom az nagyon kamukéró lenne, ha azt mondanám, hogy megyek tanulni.... "
pedig ez a legjobb szöveg.univerzális,mindig használható.
Na mentem tanulni.Most tényleg.Dehogy is,nem vagyok hülye most lett meg a vizsgám
Bulizzunk
hát mostanság az a divat xD de ne nyomd rá túl erősen a tollat mert még felsérted a sebhelyem
na itt a gép
Jut eszembe, hova szeretnéd az autogrammot szulejmánlenkeKinga?A dekoltázsodra?
Nah:
@dh: jól van, nem kell elengedned.
@szultánlenke: természetesen kaphatsz autogramot.
@Jimmy: nyugi, semmi esetre sem lantozok, sem meztelenül, sem ruhában, feleséget meg nem a tv-ben fogok keresni.
Nah, az az amerikai havercsávó jó lenne.....megkérdeznéd, hogy megrendelne-e egy titánium cuccost Kaliforniából (minden adatot, email címet, kontaktszemélyt megadok - már le van beszélve) aztán ha megkapta, valahogy el kellen juttania Kárpátiába.
Én elutalom neki a lóvét az USA-ba, ha megadja a számlaszámát.
Aztán, ha a haverod azt mondja, hogy "delabule megcsinálom a bunyót ingyen!", akkor intézkedünk tovább.

Most meg ha nem haragszotok, mennem kell.
Üdv Mindenkinek, jó éjt, meg ilyenek!
Gondolom az nagyon kamukéró lenne, ha azt mondanám, hogy megyek tanulni....

Úgyhogy elmentem bótba!

Csövi!
meg grafikútam gyuri busájját
Csak nehogy te is meztelenül kezdj lantozni,meg a tv-be feleséget keresni.

Nekem van egy haverom amerikába,meg egy kanadába. A kanadaival előbbre lennénk ha jó. tudom hogy kanada nem usa,még mielőtt a sok okostóbiás elkezdené!
kaphatok egy autógrammot?
már minden jött-ment embert meginterjúvolnak?
jólvan .legközelebbi pályázáskor várhatod h mikor engedlek magam elé .a múltkori is csak azért volt,mert már annyira könyörögtél előtte...féltem h még a végén otthagyod a pályát
nálunk a reszelőzsír mellett van
celeb lettem.
biztos vagy benne? azon a környéken én csak OLIVABOGYÓra emlékszem
Ööööööööööööööööööööö Csoki.....nem láttam a kérdésedet....valahogy elsikkadt...hátööööööööö megkerestek....megkérdeztek, kicsit gondolkoztam és azt mondtam okés....illetve a Széchenyi Egyetem-nek is van egy újsága, abba is bekerült majdnem ugyanaz a cikk...