Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ahogy itt olvasom a videóval nem vagy kibékülve szal webcamot légyszi xD
webkamerát bekapcsoljam?vagy videóra vegyem fel ?
nem szégyen az valahol muszáj...


DH na most legyen nagy a szád cselekedj
most itt mindenki előtt?
igazad van csak én dolgozok a tacsko-zacskoba gáááááázzzzzzzzzzzzzz
kinéznéd belőlem? hát szép...
amúgy nyugi nem az lesz...az nem az én műfajom...
nem gondolni kell..... cselekedni...
csak ne lejárt szavis tescos legyen mert attol már
fél óra kevés lesz ."ha már tudsz közlekedni" arra még várhatsz pár 100 évet .sose adom fel .felteszem ha addig élek is
jó nem írtuk,csak gondoltuk...illetve ták
szerintem nyertél szóval kapsz egy szaloncukit
Akkor tudod mit? Hagy a búbánatos picsába! Majd egyszer ha már tudsz közlekedni,akkor rászánok egy fél órát,elmagyarázom neked hogy merre lakok,aztán egy lemezen idehozod,és meg öntök neked cserébe egy sört. Amúgy milyen videó is volt?
na ezt meg kell néznem...
köszönöm lefogadom rajtam kivül te vagy az egyetlen érző szívű normális ember ezzen a ....
mer egész nap téged hiányoltunk
akkorjólvanakkor csak gondoltam megvédem egyetlen nőtársamat itt az ökörkörben
szerintem utál téged ez a videó .már youtube-ra is megpróbáltam feltenni de oda se sikerült .
az idioták már unalmukba azt se tudják hogy szoljanak be de azért én is imádom ám ezeket a rohadt elvetemült kis ........ takonytúrókat...
Na azéé annyira nem!
jah tényleg hiszen Óvodás kör akkor viszont vigyázz mert ez már az udvarlás határait súrolja xD
Dehogyis bántjuk! Szeretjük,de csak így tudjuk kimutatni a szeretetünket!
ne bántsátok szegényt
pedig korábban számillónyolcszáhatvennégyezerkilencszáhuszonkettő
ször elmondtam neked hogy én nem Egomban vagyok hanem Egom-Kertvárosban és hogy a kettőt egy rohadt nagy puszta választja el egymástól...
de nem baj ... én így szeretlek
hozzád is elsőre eltaláltam ...csak Esztergomban tévedtem el
Fejlődsz! Már a második hozzászólásodba beintettél,nem kellett megvárni a negyediket,vagy az ötödiket.