Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként is, korán van még, mi a francot netezel, sicc vissza aludni, tavaszig semmi érdekes...
Az... aztán majd jól kijönnek megint, hogy mit garázdálkodunk csoportosan?
Jójó, köszi.
Egy régi spanyol közmondás jut eszembe, nem tom miért:
Buenosz lófasz el kúrrosz grandosz.
Azt jelenti: nagy szerszámmal lehet nagyot szántani...
:P
Ja jó így már értem!

No de hogyan küldhetném el a képeket? Csináljak g-mailt?
Losz regisztrádosz google mélosz, küldosz óriászosz comagosz, amigosz...
Jó reggelt / délelőttöt mindenkinek!

Egyszerűen nem tudom elküldeni a megadott mail-re a képeket és a videókat. Szar a citromail... Percekig csatol 1 db-ot, aztán a végén meg 2-t küldd el... Pedig van 5 olyan videó amit még SZERINTEM (!) senki sem látott, mármint olyan helyekről felvéve... Van tipp hogy mit csináljak?
Szeritem péntek kb. 18 nulla zéró, valahol a város belében (belváros), aztán kipróbálunk minden kütyüt, ami a kirakódó vásárban van, aztán ne vegyünk semmit, és mindenhol olyan diszkréten viselkedjünk, mintha motorosok lennénk...
Még nem tudni... sztem menjünk "valamikor" aztán "valahol" találkozunk "pont ott" .
Faszák lettek a képek! A kormányra felrakott agancs nagyon komoly volt! R.I.P. Rudolf!
Jó reggelt
Nagyon jók a képek
Hát egyetlen drága Bikerinám azt mondta hogy ő ráér, mehetünk, szóval megyünk:D Ma is hazajöttem előbb picit /most értem haza/ hogy holnap is topp formában legyek Hánykor lesz találka este?
Elvileg úgy mennie kellene... Akkor egyenként...
Vagy a karácsonyi vásárban megkeressük a Balut, ahol pult alól osztogatja a másolt CD-ket...
nem jövök rá hogy kell vele letölteni , a picaset már telepítettem de akkor sem tudok rákattintani hogy letöltés picaséba vagy mire
Ha telepíted a Picasát, le tudod tölteni egyben Picasa albumba...
(Hihi, picsasát írtam véletlenül, de már kijavítottam...)
ÓÓÓ, hát akkor szervezzünk egyet...
vagy ezt most le lehet tölteni egyben is ? ha igen akkor nem jöttem rá hogy kell ha meg nem akkor oldjuk meg valahogy hogy nem kelljen egyenként leszedni pls
ez jó ilyent mi is szoktunk csinálni ,
Azt sajnálom, hogy lemaradt a hab a tortáról: ki kellett volna menni mindenkinek a nagyteszkóba bandázni... Mert ugye Viki, Balu, Szofi: a teszkózásnak is nagy hagyománya van HMM motoros körökben...
http://iwiw.hu/pages/image/alb...
nem lehet valami ftp-s linkel megoldani a dolgot hogy egy tömrített mappát töltök le és ott van az összes kép?:
Sajnos kevés a tárhely a bikersantás oldalon. Muszáj volt valami olyan helyre feltölteni ahol van elég hely. Ha kapunk még képeket (ugyanis még számítunk jó-párra), majd feltöltjük ezek mellé. Szóval mehet a kedvencek közé

http://picasaweb.google.hu/bik...
nagyonjók a képek de mérnem a bikersanta oldalonn vannak az lenne az igazi
ahogy nézegettem a képeket arra jöttem rá, le se tagathatnám hogy falunn lakok mer az én motorom a leg sárossabb
na nembaj majd jövőre lemosom
Hát az úúúgy vooolt ...
Egy pendrive-on egyszerűbb lenne... Ja és ha jó láttam a Santso-tól kapott videón, Ti is fotóztatok menet közben is. A sisak kameráról nem is beszélve Majd igényt tartanék ezekre a képekre/videóra.
Úúúbazzeg.... nem annyira kevés, mint inkább sok.
Nem akarokd inkább átküldeni óriás levélben ?