Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oks, ha gondoljátok...részemről befejezve.
Én meg majd viszek nektek kocsonyát meg pizzát a kaptárba!
Egyet van értve .
Fejezze be most már mindenki a rendőrös témát! Ha lesz hiteles információ, akkor közöljük.
Hát most nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek .
Megnéztem a kisalföld.hu-t, a 17-es képet törölték, a többi ott van...
Na menek, jó éjt...
Remélem reggel már nem fog esni, ma vis szar volt motorozni esőben...
De végre megvettem (karácsonyra) a mociscsimmát, így már nem ázik be a lábam:)
Kiráyos:)
csá
Sziasztok!
Olvasom a fejleményeket, eléggé megdöbbentő...de addig nem nagyon akarok okoskodni, amíg nem írja le valaki, hogy pontosan mi is történt?
Mármint a téren, amikor kimentek a sünök?
Szóval ki írja le?
A nap képe bikepics-en... Nagyon laza
igazi sreetfighterek
de legalább ha összetörik az autókat akkor nemkell rendőrthivni
Hát igen Aller, ezt jól látod....
De jön még sünre kamion....
Én eltüntettem az összes rendszámos képet a zsiwiwről is...
Bizonyítaniuk elég nehézkes lesz, főleg a szabálytalan rendőrnői öltözet miatt is.....
Azért arra kíváncsi lennék hogy mi volt a garázdaság,és mivel fogják bizonyítani.
Húsvétkor is!
visszatérnék egy kicsit erre a feljelentéses témához.
én a vonulás végénn mentem és nem emlékszek hogy mijen volt a lámpa zöld vagy piros de van eggy ojan érzésem hogy inkább az utóbbi. hogy őszinte legyek nem is figyeltem. jogukbaáll feljelenteni bennünket mer igazukvan csak eggy kicsit eltulozzák a dolgokat.
azzal nem is lett volna baj hogy a pirosonn mentünk, de az télleg durvavolt amit a hornetesek csináltak. arra mentek amerre tuttak hogy a kereszteződéseket biztosíccsák nekünk (köszönnyük nekik) még a szembeforgalomba is az autók között. azt télleg nem kellett volna. lehet hogy ezért is jöttek ki a sünök. a sünökröl meg annyit hogy mindenki rendőrnek születik csak valaki tovább tanul engem nemérdekel az egész amíg nemkell fizetni a pirosonn áthajtásonn, jóléreztem magam és remélem hogy jövőre már lessz engedéj meg minden ami kell. én megyek jövőre is ha jóidőlessz
És Húsvétkor?
Karácsonykor mit csináltok?
Én pl. Jézus születését fogom ünnepelni...
Én sem... A csajommal voltunk a belvárosban, sétálgattunk, fotózgattunk, meg ilyenek... Ja, kaptunk szaloncukrot...
HMM.Ramirez... Nem csináltunk semmit. Csak hogy ez a magyar rendőrség...
Hallom árulkodtatok Bálintnak hogy felregisztráltam valószínű ezért még kapni fogok xD de nem baj csak jöjjön végre haza
És most hogy felébredt meg látogatható én már itt feleslegessé váltam :D szóval további jó társalgást meg motorozást...

a rendőrök meg elmehetnek a ....................................
másokat figyelmen kívül hagynak és pont titketet cseszegetnek -.-" pedig senkinek se ártottatok -.-"

na szép napot
Hááát, nemtom... A kisalfold.hu-n még ott van az anyag...
Garázdaság? Mit csináltatok?
Majd' el felejtettem, a szerkesztőt hívta a rendőrség, hogy vegye le a képeket és a kommenteket (és a rendőrök jelentettek fel bennünket)...
Üdv Mindenki!

Nem tudom, hallottátok-e, én ma hallottam a Kisalfold.hu szerkesztőjétől, hogy feljelentést tettek ellenünk (vasárnapi Mikulás motorozáson lévők ellen) illegális felvonulás, és ami a legdurvább: csoportos garázdaság címen (!)... Figyeljen mindenki, hogy rendszámmentes képeket tegyenek csak fel! Vicc ez az ország.
Most jövök Bálintól!Kicsit még levan lassulva meg probál emlékezni mi történt vele de jol van!Nem bir elülni a seggén borzalom mennyit fészkalodik!Még viccelödik is!
éljen éljen
Ramirez! A húsvétra a nyuszihoz időben rendeld meg az oldalidomot, ne járjon úgy mint a rénszarvas...
De felejtsük, addig még egy ballagás is lesz...