Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Állítólag szigorítják a KRESZ-t...
Azért a szentivániak vannak csak talpon! Ez mindent elmond!
Na ja..
Nem, csak mindjárt megjön az asszony, a törpét már letettem, gondoltam belesek hogy mik a hírek...
Már kezdtem beijedni hogy mindenki elvan tünődve. Már megijedtem hogy elvitték a renitenskedőket a janicsárok!
Kíllvánok:)
'estét .
Csákányos:)
Nos?
Hírek?
Fotók?
Holnap odamegyek a kameráért,képeket videókat oda tudod adni lemezen?
nah miújság van a képekkel?
Nem,mert nem jöttetek a Likócsi erdőbe. Vártalak pedig benneteket,hogy megjelentek az enduro körön,de nem jött senki. Vagyis jöttek,de nem volt egyikük sem mikulás ruhába!
igazadvan jimmy
hamár az üveget is kifüzetted mérdobád ki csak ugy
meg az nincsen ráirva hogy az üveget nemlehet meginni
te is megnéztél bennünket vasárnap?
meghaltunk...meg kihaltunk
Tényleg lehet hallani,még itt is. Én meg azt hittem valahol zenélnek,meg tapsolnak.De akkor ezek szerinte csak a gyuri iszik ilyen hanggal.
Hát persze hogy te kiszürcsölöd,mert gyenge vagy! Én meg kemény vagyok,és mivel a pezsgős üveget úgysem veszik vissza,megiszom az üveget (érted?az üveget is iszom basssszzzkíííí) a tartalmával együtt. Kifelé egy kicsit kellemetlen,de ebbe most ne menjünk belel,tekintettel arra,hogy gyerekek is olvashatják a fórumot!
hallom ahogy szürcsikézed
De én nem dobozostól fogyasztom, inkább kiszürcsölöm belőle .
Úristen, vigyázzááá' !
Csak úgy üvegestől kapkodod be itten a pezsgőket .
Megyek bontok is egy sört a nagy ijedtségre .
Jó,jó,majd vigyázok! Amúgy is egy eléggé törékeny alkat gyerek vagyok!

U.I. Egy kicsit nehezen megy az írás,mert szülinapoztunk,aztán bekaptam 2 üveg pözsgőőt!
ugyan már megedzödtem veletek!kemény vagyok nagyon ugyhogy vigyázz baszki
30szálas rózsacsokrot az öltözöbe várom
Jajj ,nem akarlak ám megsérteni,vagy megbántani.
jimmy .I..
huzzá a fűbe legelj egy kicsit
Na ennek örülök hogy kezd rendbe jönni! Akkor a fejének nem lett semmi baja,ha traktorozza a kawát.