Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Cserók Sziti Bandits
Ja és ha már a retusálásnál tartunk. Bogyooka76 rendszáma szinte mindenhol ott volt, függetlenül a fotós személyétől. Hihetetlen...
A másik 2 "népszerű" rendszám kitakarósdi CoNoR-é és Gyuri-é volt. A szentiváni különítmény...
Tervbe van véve. Majd össze akarok vágni a videókból, képekből egy zenés videót. Szerintem az is elég hosszú lesz, szóval az is DVD gyanús
Huhh, azért látszik hogy profi fotós csinálta őket. F*szák lettek!
Meg figyu ha összeszedted az összes képet videót.szerintem nem lenne hülyeségdvd-re kiirni azt akinek kell belőle az kap
de ez csak egy ötlet...
Megjött a mail, már töltöm is.
oké balu elvileg element!ezeket nem kell retusálni!mind szemből van
Üdv Aller! Ide küld a képeket: bikersanta2009@gmail.com

Köszi előre is

Ha minden jól megy, ma késő este feltöltjük az eddig megkapott fotókat! Végeztünk a retusálásokkal. (szerintem ide sportmotorra is felkerülnek, de a http://bikersanta.mlap.hu/ - ra biztosan).
Jónapot emberek!

balu!megkaptam a kisalföldes képeket!de ezek nem azok amik tegnap fenn voltak ezt egy másik srác fotózta!és sajna csak ezt tudtam szerezni!ird meg hogy hova küldjem!ez egy óriáslevél lesz:)
hali szabad motorosok! most lett kész a számitógépem,sajna szombat reggeltől el voltam részben zárva az elektronikus hirközléstől, gyuri kérdésére reagálva,a győr és környéke motorosok baráti köre tagsága zömének októbertől ki van vonva a motorja a forgalomból,én az idén cseréltem és a korábbi tulaj fizeti a sújadót,tehát én részt tudtam volna venni a guruláson,de a héten volt egy fogműtétem,és a doki határozottan kijelentette ,hogy one motorozás,ezért aztán fájó szivvel végignéztelek benneteket amihöz gratulálok.nehéz ilyen téli rendezvényt tutira megszervezni,mert az időjárás az nagy úr.ami a sok sárdobálást és egy-két okostojás beirását illeti az nagyon lehangoló,meg az is ahogy csóringer rendőröknek nekimentek eggyesek,ők is csak emberek ,megkapták parancsba,hogy oda kell menni,havi 80rugóért nem fognak senkit összepuszilgatni,ha meg nem megy oda akkor a jövő héten már más dolgozik helyette ,ilyen egyszerű.a rendőr kapitány urat is kár volt belekeverni,szerintem kicsit mindenki nézzen magába mielőtt mások felett pálcát tör.az én tapasztalatom 8 év távlatából az,hogy a mindenkori győri és győr környéki közjogi méltóságoktól: polgármesterek-rendőri vezetők-tüzoltóság-katasztrófavédelem-vám és pénzügyőrség-jogvédő iroda-országos mentőszolgálat, vöröskereszt,stb a legmesszebbmenőkig mindenféle segitséget megkaptunk célkitűzéseink megvalósitásához. tudom,hogy egy generáció választ el bennünket egymástól,de azt tudnotok kell ,hogy az ajtóm nyitva áll,ha valaki megkeres és kiváncsi a véleményemre,vagy az ötleteimre annak bizonyos keretek között a rendelkezésére állok.motoros üdvözlettel night-rider
Ki fényképezett a felvezető autóból? Kellenének azok a képek is
és tényleg törölték , nem baj nekünk meg van, ez a kedvenc képem
Kisalföld.hu képgalériából a 17-est törölték...
engem meg a Balut mint szervezőt.......
Még nem láttam az újságot, kiket említettek név szerin?
Hát igen! a nagyobb porbléma az, hogy név szerint is megemlítettek minket.
Nah, akkor kénytelen leszek megvenni az újságo .
Emberek, nyomtatott formában is megjelentünk, ugyanis a kisalföld az újságba is betett minket. Szép közeliben lett egy kép a fejemről:D
Megnéztem a videókat,igen jók lettek! Jövőre biztos hogy kell a janicsároktól engedélyt kérni,mert hogy ennél többen lesztek az hétszencség!
Mondjuk valamikor bemegyek érte. Csak azt nem tudom mikor. Legyen nálad,aztán majd csak odaérek egyszer.
Jók a videók is:)
Party 5 l-es,Hordós! Ráfáztál! De tényleg ,holnap ! Elegem va már a mai napból!
Jöhet a "központi" ímélre is belőle.