Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bollagyuri@freemail.hu
Milyen sört szeretsz?
Én küldtem be a képeket a Kisalfold.hu-nak. Jó lesz ha holnap megkapod a teljes felbontásuakat is? ehhez már csak az e-mail-ed kellene! Egy -két sört azért elfogadok!
Tettem fel pár ízelítőt. Sok képből ki kell retusálni még a rendszámokat. Kis türelmet kérünk

http://www.sportmotor.hu/motor...

Ide várjuk a képeket, videókat: bikersanta2009@gmail.com
A bikersantás honlapra. Csak még várjuk a további fényképeket.
Miért akarod, hogy sírjak?
reménytelen...
a képek meg a videók hova lesznek feltöltve?
Bocsi, nem vagyok az a sírós fajta .
Nem valószínű, hogy kiadja a fullos képeket...
Anno... csináltunk 1 fotózást 1 magazinnal, ők 3000,-Ft+áfa/db áron adták a képeket a saját motorjainkról .
De van olyan fotós is, aki kiröhög, ha felveted neki ugyanezt...
Nem véletlen, hogy kis képek vannak a weboldalon.
de jo.. de azt nem ide fogom leirni..
kinevetsz? nem h te is velem sirnál....
egyébként a kisalföldes csóka is el tudja küldeni az ÖSSZES képet amit készített nagy felbontásban? mert azért úgy is megnézném őket
Aztán vmi nagyon faxa videót rittyents ám össze nekünk!
Bogyooka76 Köszi, megérkeztek a képek!
üdv!ELAdó egy ktm lc4 640 supermoto 2004es sok extrával plus idomokkal riasztoval minden szarral 20000kmrel olcson akit érdekel irjon rám üdv!
aszontad sírjunk neked se jó semmi se
lorincz22 Sajnos nem érkezett meg. Légyszi küld el még egyszer, esetleg 2 részletben. Köszi
ennyire azért ne lelkesülj....
Ez olyan meghato sirjuk eggyütt!
mi is szeretünk
én büszke vagyok rátok mikulások és krampuszok h veletek vonulhattam!sztem ez mindenkinek nagy élmény volt és nem kell foglalkozni az olyan unatkozo netbuziknakamit összehordanak!Én szeretlek titeket
én úgy vigyorogtam végig a bukóban mint egy hülyegyerek (kivéve mikor leállt a motor ) és tök jó volt az emeberek arcán ezt a mosolyt visszalátni