Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jimmy! A kamera hogy jut vissza hozzád?
És 1 sztem kitűnő végszó a téma lezárásához a kisalfol.hu-ról:
49. Hombre 2009.12.06. 21:29
Én csak gratulálni tudok a srácoknak,a Győr és környéke motorosok baráti körnek meg csak még jobban. Az itt írogató fikázó szájhő lehet hogy még az életben nem tett semmit azért,hogy másokon segítsen. Ne gyűjtsön pénzt másoknak,ne építsen házat egy beteg nőnek,ne vegyen orvosi műszert a kórháznak mint ezek az emberek. Ne is osszon szaloncukrot a gyerekeknek a városba mint a másik csapat.De legalább van aki segíteni akar,vagy egy kicsit szebbé akarja tenni a gyerekeknek azt az 5 percet,vagy csak egyszerűen mosolyt akar csalni az emberek arcára.Fogadja ezt el,ne szóljon egy szót sem, csak bölcsen hallgasson!
Azért mindent összevetve pozitívak a visszajelzések a kisalfold.hu-n is. A baráti körnek + köszönet a hozzászólásért.
Te gyerekek ezen a kisalföld.hu-n micsoda buta emebrek vannnak janikával az élen aki má azt mondja hogy masiroztunk iminta gárda vicc ilyen emebrek miatt tart itt ez az ország...
simo ha vagyol gyere fel msnre mert logsz nekem ...
lesifotos!Jo az operatőr.....remélem felvette is amit kameráztam
nahoz képest hogy naponta nézem tudhatnám hogy nem .hu hanem napiszar.com
Mivel night-rider gépe be*art, a "Győr és Környéke Motoros Kör" arra kért, hogy írjam ki, hogy teljes mértékben elhatárolódnak a Kisalföld OnLine-on és az itt írt beszólásoktól, fikázásoktól !
Rákérdeztem, az OnLine megjelent cikk egyik paraszt kommentelőjére; "Hitetlen" tuti, hogy nem a Gömbi (vki összehozta őket) + nem közülük van a Motorka007 nevű "egyén" sem, viszont segítenek kideríteni, hogy ki lehet az...
Azt mondták, hogy páran kint is voltak megnézni a felvonulást (én csak night-riderral találkoztam), & szerintük is fasza volt, szal ha vki velük takarózik és úgy oszt minket, annak nem kell bedőlni
Na részemről mára OFF.
napiszar.hu-s logóval jobb lenne ez a kép
Jah én is azt nézem.megvan mind.meg elvileg lesz még.most irt a haverom a kisalföldtől.mer akit ő küldött fotóst az még nem töltötte fel a képeket
A képek még megvannak a Kisalfold.hu-n
Nyomok még:
Csak Neked
milyen fasza torna sorba álltak biztos begyakorolták, a töpszli, az 50éves meg a debella állat
ez a kedvenc képem, igen jót röhögtem rajta
Nagyon jó buli volt!Motorka007 nem te vagy az a homoszexuális kommunista,Hitetlen néven a kisalfold.hu-n?Az ilyen emberek magukba fojthatnák a f.szságaikat,meg különben is ki a f.sz kíváncsi rájuk?Kapják be!
pont a csoport kép lett ilyen pici , sztem ez azu egy maradhatott volna kicsit nagyobb
Na, letömörítettem, úgyhogy most megy a honlapra...:)
Tudjátok mi volt a legdurvább?

Kimosni a festéket . . .
Persze... Mondtam is asszonynak, hogy : "Né'mmá ott egy csoki!"
Nyomok én is mindjárt fotókat:) a :
bikersanta2009@gmail.com -ra .:)
Gyerekek szerintem ennyien mi is voltunk

http://www.youtube.com/watch?v...
Majd Varrunk
én se vok kicsi uhogy nekem is necces lesz
hali
csak kifogyott a benzin aztán tartalékra kellett tennem
gyuri megismerté kismegyerenn amikor mentem?