Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De most komolyan te rendőr vagy és csak erre áll fel?
Hagyjuk őt. Baloldali provokátor. (?) Sokan voltunk, az a lényeg! És egy darabig jó is volt...
Kedves ismeretlen! Egy alezredessel beszéltünk a közlekedési osztályról! Szerinted csak úgy gondoltunk egyet, hogy jó buli lenne?
"Barátom",te egy nagy seggfej lehetsz!
Már megint itt vagy?
Ha csak ennyit tudsz hozzátenni a fórumhoz, kár volt regisztrálnod...
Nem erre a videóra gondoltam... csak nehogy elinduljon most 1 hullám, hogy mindenki eszeveszettül pakolja fel a videókat ide-oda... Aztán ha esetleg vkit nem rögzített a forgalmi kamera, ahelyett majd mi pakolunk fel...
Mint a srác, aki körbekamerázta a motorját rendszámostul, utána meg főúton veretett 280-al .
Már nincs fent a videó. Leszedettem! Mármint ha a Nádor aluljárós jelenetre gondolsz. Az se volt valami szabályos! Csak módjával a videófeltöltögetéssel. Ne rúgjunk már öngólt...
Én szóltam előre....és azt is mondom, hogy a piroson át menők is meg vannak. Az engedély az ugye smafu?. Képzeljétek tudnak ők is olvasni és lesz még ne mulas. Egyébként a you Tube-n nem jó valamiért a vidi:This video has been removed by the user.
Leszarom őket magasról. Nem kellene velük foglalkoznunk, ezt a 4 hónapot már kibírjuk, azt követően pedig boldogabban élhetünk! És amit bogyooka felvetett, hogy ez a "kis" csapat ( ) motorozhatna gyakrabban együtt, ez nekem tetszik!
Ja, látom, Ti is hozzászóltatok a cikkhez:))))
Mamarazzi, lőrinc:)
A többiek is gyalázzátok, hátha elolvassa...
Majd ég az orcája a drágának.:)
Szerinted érdekli?Majd ezentúl még jobban megbünteti a motorosokat!
Nem látszik a "szabálytalankodók" rendszáma..:)
Én is "jól Megnéztem"
Na kicsit lépek, még este belesek:)
Széles utat, szebb jövőt! :)
Jól megnéztem!
Gondolom nem valami büszke a mai napjára. Előbb utóbb szol valaki neki,hogy rajta röhögnek a város motorosai! Úgy kell neki!
Ide aztán írhatunk... direkt megkértünk mindenkit, hogy ne partizánakciózzon a videókkal, hogy ne kerüljön fel olyan, akin vki piroson megy át...
Na mind1, hajrá...
Semmit? Engem BÜNTESSEN MEG! Bőrszerkót meg korbácsot szerzek hozzá!
Légyszi tedd ide a linket,mert én nem találom.
Tényleg, teszek fel YouTubera videókat én is!
Azért belopta kicsi szívünkbe magát a sünbébi, emlékeimbe megőrzöm...
a youtube-n van egy video (motoros felvonulás győrbe) én 55 motort számoltam de lehet hogy több
Lőrinc.:)
Mit tudna csinálni?
Semmit se merne, mert hát ugye hátha letörik a műköröm......:)
Lehet hogy eltelt nála egy hónap?
Jó ötlet volt beküldenem a rendőr csaj képét . De azért nem szeretnék vele találkozni mostanában. Elég idegesnek láttam!