Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd viszünk tapétaragasztó széles celluxot, ha valakinek problémás a rögzítés! Azzal biztos hogy ottmarad
Ja,ja,persze,persze! Jutottál valamire,vagy adjak egy bukót is hozzá?
Ti hogy a p*csába rögzítettétek a sapit a bukóra?
Most álltam neki jó...
Már akartam kérdezni,hogy sikerült-e beállítani? De ezek szerint még szerencsétlenkedsz vele.
Jimmybácsi jóvoltából megvan a sisakkamera, most történik a beüzemelése .
Na!azt mondta srác hogy akkor valakit odaküld a parkolóhoz.de bökkenő ott van hogy ez az ujságba nem lesz benn csak a kisalföld onlinon lesz fenn.mert a srác azon a részlegen dolgozik és azt mondja ezt tudja csak elintézni.ennyi
Hali

passzolok csak azt mondta küld valakit!elküldtem neki a linket.de mgpróbálom kideríten mindjárt.
Aller! A Kisalföldes fotós hova fog jönni? Az ETO Park-hoz? Jó lenne, ha oda jönne.
Én ezt szoktam nézni,és majdnem mindig bejön nekik.
No majd meglesem ezt a felvonulást asszem! Úgy is itt jöttök el az ablak előtt!
Sajnos nekem program jött közbe,így ki kell húznom magamat a listáról


DECEMBER 6. - MIKULÁS FELVONULÁS RÉSZTVEVŐK:
1. Dani
2. CoNoR + Bikerina :)
3. BollaGyuri
4. Vili
5. foregon + 1 motor?
6. gedeon82
7. santso + 2, 3 motor?
8. kinder + 1 motor?
9. Pintyő
10. Rocsi
11. Samu
12. Jasszer
13. Aller + Ramcsi
14. Tesy
15. blackcat84 + 1?
16. MotorosGyula
17. csoki525
18. Mafiosi + 2 motor
19. Simo+ 1 motor
20. Réka
21. Nagy Zoli
22. Mocilaci
23. Misi Atya
24. Kutassy
Időjárás holnapra: Vasárnap folytatódik a ködös, ködfelhős idő. De az északkeleti, esetleg az északnyugati országrészben is előtűnhet a Nap. Gyenge, változó irányú légmozgás várható. Kb. 6 fok lesz. Szóval megtartjuk, kivéve ha leszakad az ég holnap délben. Ma végigmentünk szervező kollégával az útvonalon. Az Árpád utat kivesszük az útvonalból, úgyhogy a Baross úton sem fogunk keresztül menni. Kb. 30 percig fog tartani a vonulás.
hali,megnéztem az előbb a holnapi előre jelzést/nem magyar/sajnos 11 órától eső várható. http://www.ilmeteo.it/meteo-eu...
bikersanta.mlap.hu
hát ide gyere
Menjek? Mikor és hova?
ne röhögjé hanem inkább gyere te is
Ha holnap este megmondom?
mikor derül ki hogy holnap megtarcsuk-e a fő vonulást?
Király
Jó Reggelt!

beszéltem egyik haverommal,a kisalföldnél dolgozik azt mondta küld ki fotóst

üdv