Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De biztos hogy jól fog mutatni !
Nem jól mutatna egy csürhe Banda
össze kéne verődni hordába
Naná ! Lesz ott világ !
Szevasztok szonbaton Kajárpércre gyün e valaki?
Sajnos már lehetett hallani olyanról is, hogy szántszándékkal került olaj az útra!
A rájder megúszta az a lényeg.
Ma sajna Cseszneknél egy Fazer leíródott ! A dunaújvárosi rídernek nem lett semmi baja szerencsére ! A cseszneki lejáró elött valami fosból olaj került az útra csíkban , több ríder is megcsúszott rajta , de nekünk a parkolóba szóltak hogy vigyázzunk rá ! A Fazeres srác eltudta hagyni a fedélzetet , a moci átcsúszott a túloldalra ahol elbombázta a szalagkorlát lábat ! Nagy szerencséje volt hogy nem jött semmi szemből !
Ha előbb tudok róla rákészülök, így majd következő 7végén... péntek délután, meg vasárnap ebéd után gurgula, jön bratyesz is az ST3-al.
Kitekerjük a nyakát!
Most délután valaki egy keringőre ? Hayabusa , VFR , ZZR1400 , ZZR 1100 , társasága ? Arra megyünk amerre nem esik !
Holnnap valaki egy Kis Ausztria túra?
Megyünk de nem ma .. jó lenne párnapra elugrani aztán jól beinni és jókat motorozni persze józanon vagy épp másnaposan
Gyertek Badacsonylábdihegyre! Ma remek strandidő lesz! Meg van beszélve! Győr -Pápa - Devecser- Tapolca -Badacsonytördemic .
Na mai kis túra letudva igen sok vas volt az utakon
Most délelött Kenesére valaki ? Huzóssabb tempó elfogadott !
Az már tényleg szép
gond nem volt de Veszprémnél belefutottam de nem volt kibirhatatlan friss potyautassal :-) hát hadd szokja ő isa motorozás előnyeit
Sziasztok. Eladó a képen látható motorkerékpár szerelő állvány. Keveset használt, Újszerű állapotú. Max teherbírás: 300kg, 75cm magasra emel.
4db rögzítő szem van rajta.
Fix ár: 40.000Ft
Kecskemét
06307369590
540km. Ennyivel zartuk a napot. Jo kis tura volt. Az ilyeneket szeressük.
Ja. Belűl nekem is nesvesebb vilt a kabàtom mint kivűl .
Nem tudom mi volt a Gond Karcsiék lejöttek Siófokra majd innen indultak velünk Igaz Fél 7-kor indultak de lenyomtak vagy 500 Km szerintem elázás nélkül. Mi is csak a saját levünkben főttünk egész nap. (Mármint Vasárnap)
viccelsz most nem fostam be elindultam igaz a Balcsira de ott is megáztam de fürödni mentem vagy mifene :-D
Szakadt az eső délelőtt így nem indultam el de ezt láthattad Te is. Eső elállta után meg már nem indultam el, hogy talán a végére sem érek oda...
Aszét szedés nekem is megy össze fele vannak gondok