Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

+írtam.....
imrekerekes88@hotmail.com

ide írd meg légyszi, köszi.
Köszönöm, hívni fogom
Szia!

Ha gondolod, privátban leírom, adatlapomon találsz elérhetőséget.
Pali: 0670 280 24-60

Csabi: 0670 370 68-77
nem, Csabinak hívják.
de, mi baj van vele?
Szia!

De remélem a vezetékneve nem ( Tóth ).....
Köszi a Karcsit én is ismerem, neki nincs szerszáma hozzá a télen Ő vizsgáztatta a motort a Pali telefonszáma érdekelne, megköszönném.
Akkor a Böröczki Karcsira gondolsz ugye.
a győrújbaráti szerelő számát meg tudom adni ha kell.

Illetve van Győrben is egy van szerelő/Palika/, én meg vagyok vele elégedve, az ő számát is meg tudom adni.

utóbbi kicsit úszik most a melóval mondjuk, szóval simán lehet, hogy 1-2-3 hét múlva tudod vinni.
néhány hozzászólásal korábban keresgélj.
győrújbaráton van szerelő, neki egy cbr 900 van, biztos csinált már néhány feszítőt.
Új Dirt Bike eladó 1 év garanciával! Kék, fekete, narancs és citrom színekben. Érdemes megnézni mert ennyi pénzért nagyon megéri.
125ccm 4 sebességes, manuális váltó 14/17 kerék 125 000 forint

Illetve 12/14-es kerék méretekkel 118 000 forintért.
Alkatrész-utánpótlás biztosított.
Érdeklődni: 06-20-432-7386
Sziasztok!
Tudtok olyan szerelőt ajánlani Győr környékén, aki vezérmű feszítőt javít CBR 1000 F motoron kellene, tudom van motor szerelő Győrben, de tavalyelőtt volt komplett csere az egyik nagy szervizben, de még olyan sem lett, mint előtte, most meg már nagyon zavar.
Hali

Tudja esetleg valaki hol mérnek kipufogógázt Győrben?
Köszi! Komáromi vagyok de Győrben melózok sokat vagyok arra és csak látom hogy hol quaddal hol kocsival hol motorral köröznek rajt,próba szerencse köszi mégegyszer!
én akárhányszor mentem arra ott mindig volt valaki! szerintem ha kimész és rádhívják megmondod nem tudtad szerintem nem baszakodnak bár én is úgy tudom le van zárva! lényeg hogy sokan használják múltkor rotyisok stuntoltak ott
Le van zárva, elvileg nem használhatja senki, elég rizikós a használata. Tuti van a környéken olyan lakó aki csak arra vár, hogy telózzon az arra illetékeseknek ha lát mozgást a pályán.
Helloka egy olyan kérdésem van nem e tudjátok a a Likócsi gokartpályára kimegy egy versenygokartal pöcrögni,ránk hivják e a szervet vagy nem?ha valaki tud valami infót válaszoljon légyszi köszi
Szevasz!

Vele beszélj közel is van hozzád:

http://boroczki-motorkerekpar-...
Sziasztok!
Tudnátok ajánlani nekem valakit, akit ért a karburátorokhoz?
Beállítani, szinkron. GSXR 750W
Ezen a szakaszon csak óvatosan, mert gyakran trafiznak!

Amúgy, szép jó reggelt Mindenkinek!
Menjetek motorozni, én is akkor szoktam, amikor jól esik!

Bocsi, ez gyenge volt . . . de még korán van . . .
Ez volt a Mai program
http://youtu.be/aQeQHPJITqo