Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert te meg olyan kuka vagy,hogy kerested a Zsömle utca Kifli számot!
Gondolod hogy véletlenül?
Annak is biztos megvan az oka...
Engem sose hivtál
Ja, egyszer hívtál engem is . . . de valami kamu címet adtál meg.
Azért köszi! Pedig még valami kemencés csülök is rémlik . . .
De azért szép jó estét Mindenkinek!
Persze hogy az állatok között érzem jól magam.Ezért szoktalak meghívni benneteket kerti partira!
hogy is van az a mondás "soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!"
Tudom, annyira értelmetlen, mint téged anno taníttatni/iskolába járatni.
Aki az állatok közt érzi jól magát, azt felesleges behívni az ólból!
És nem kell a magyarázkodás meg a melléduma...
Mondtam is neki közben hogy mit szarakodik itt ezen az agyagos talajon, hisz mi sem könnyebb annál mint kurva nagy jégeső után motorozni, hiszen attól még a slikgumi is jobban tapad....
Pedig régen se volt valami nagy szám!
Árnyéka sem vagy már a régi önmagadnak, egyszerűen kritikán aluli amit azon az agyagos talajon műveltél a múltkor...
Heti 1-2 alkalom? Kidobott pénz!
Rég mentünk már együtt. Már sokkal szarabbul hajtok! A heti 1-2 alkalom azért megteszi hatását. Már az sem tudom merre van az eleje...
Pedig de!
Perszeeee!...
Kit érdekel hogy mennyibe került a hengerfejed.Itt az én lelki sérülésemet kell megfizetned.

Ahogy néha mész,még a "kis pöcsköszörűvel" is körbemotoroználak.Ha jobban belegondolok,a gyerek a futóbiciklivel is lenyomna!
de majd ezt is meg lehet csinálni http://youtu.be/Dj42EOEBuFA
én lehet talicskával megyek http://youtu.be/atKUkAFq34s
Bazz, a hengerfej többe került rajta, mint a kis pöcsköszörűd...
Vagy fájdalomdíj?
Persze.Miért ne? Ha tönkre teszed,elbúcsúzhatsz a GG-től,és még egy nagyobb mennyiségű KÁPÉ-val is tartozni fogsz.
Tényleg rám bíznád?
De van cserébe bütykös gumid,amivel eltudsz hajtani!
De ha nagyon felvonulni akarsz,oda adom a robogót!
Nem 500 hanem 3-4000
Egyébként jobban odafognak figyelni a sünök.Komáromban pl szóltak a bukóért is...pedig nem szoktak,de voltak krossz motorok is rendszám nélkül....szerintem nem lenne probéma