Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pályán szokott lenni,ott biztos mehetsz vele.Gondolom nem egyből a leghardabb helyeken szeretnéd kipróbálni.Bár a pályától kb 5 percre tuok olyan helyet,ahol egy egész napot el lehet tölteni úgy,hogy sehova sem mész!
mi kell ahhoz motoron kivül hogy egy ilyen túrában vagy versenyben rész lehessen venni?
Minek ragaszkodsz ezekhez a kiskerekű szarokhoz?Miért nem veszel egy rendes nagykerekű motort? Azt írtad volt egy CR 250-ed.Azt miért adtad el?
biztos megengednék hogy behajtsak vele a susnyásba
Kérdezd meg a suzukiba nem csinálnak-e valamikor tesztnapot.Szokott náluk lenni.
Ha benne lesz a pályába a dynamit feljáró,ott az elejét a mezőnynek mindenképp nézzétek meg. Nagyon komoly hely!
hát igen az időjárás is tud pár perc alatt nagy változásokat csinálni. ha meglesz a pitbike lenne kedvetek eljönni velem valamerre egyet motorozni? kiváncsi vagyok mire képesek ezek a motrok. persze csak jó időben mert szerintem ilyen kis kerekű motorral nem sok esély lenne egy kis eső után kimenni
kipróbálnék vmi mást
Persze,mindenképpen! Meguntad az utcát?
de ha lesz jussak eszedbe
Köszi!
A részletekkel nagyjából tisztában vagyok,a motor szigorítást már említetted korábban is,ennek ellenére készülök mert még nem voltam.
Még egyszer köszönöm a tanácsodat!
Sokminden van a garázs mélyén,de pont pici krossz motor az nincs.
nem kell a motorod... azt mondd hogy van egy a garázs mélyén egy pont nekem való cukizöld krosszmotor
Az is jó tud lenni,ha a bevált régi helyekre mész vissza.Kis időjárás változás is tud meglepetéseket okozni! Van ami szárazon simán teljesíthető,de két csepp eső után tud problémát okozni!
Varga János harminc/nyolchatvannyolc negyvenöthatvanhárom
De szerintem nem fogja megcsinálni, de meg próbálhatod.
Asszem hallottam róla.Rosszul lett,aztán infarktust vagy mit kapott?
szerintem az a legjobb mikor teljesen idegen terepen jár az ember jo a változatosság
Nem akarlak átbaszni.Mit akarsz mit mondjak? Gyere aztán oda adom a motoromat?
Nekem sincsenek,a pit bikéval,de erős a gyanúm hogy azt se ide találták ki!
Sokszor jártunk már sokfelé.Olyan is volt,amikor fogalmunk se volt hogy merre jártunk.
Szerintem az utolsó kettőre.A felfutásokat meg a légvégét érdemes megnézni.Azt nem tudom idén mi lesz,de tavaly előtt már nem lehetett motorral felmenni.Buszozni meg sétálgatni meg elég szar!
mért akarsz átbaszni? ennyire ne kedvelj már
hát igen ide riga semmi képp nem valo pitbike meg nem tudom mivel még nem volt benne részem és nincsenek tapasztalataim
Van olyan fotó,amin az ábrázatodra rá van írva az egész nap!
akkor motorot jobb