Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én sem rajongok érte csak kapcsolat tartás célbol használok ilyesmiket amugy csak azért kérdeztem ha a késöbiekben lesz valami normálisab motorom elmehetnénk valamerre egyet turázgatni vagy hasonlo
Ja még okostelefonom sincs!
Max emil.Utálom a fészbukot meg a többi ilyen szart.
jóvicc.. Jimmy bácsi a kőkorba él
van valami más elérhetöséged mint pl facebook?
ez az
Meg nem is nekem,pedig elkoptattam már pár bütykös gumit!Ez ultraparaszt egy motor!
igy videorol nagy jo szerintem amugy fogalamam sincs néztem a fogyasztását 10liter /ora nem nekem valo lenne föleg azért ehez elvárt a több éves motoros tapasztalat szerintem
És akkor még nagyon finoman fogalmaztál!Szerintem motorzhatatlan,főleg enduroban.
nem gyerekjáték az biztos!
az tényleg alacsony, a Duci-m is 770
Na a CR500 pont az a motor amivel nem lehet motorzni.Vagyis lehet,csak nem födi halandónak!
az sok.. nekem olyan 70 lenne az idális asszem
Pedig a gyári supermotok vannak simán olyan magasak mint a krossz.
arról tutti meg azok aranyosak
a kis lotyómnak is 880 mm volt az ülésmagassága ahhoz képest tök alacsony a MoNYszterem
itt a külömbség a kiskerekü és a nagykerekü közt http://www.youtube.com/watch?v...



ha tehetném ilyet vennék sajnos elég drága darab :)

http://www.youtube.com/watch?v...
Hát most esik le!Ha megveszi a kolléga a pitbikét,majd megkéred had próbáljad ki!Arról biztos leér a lábad!
neemááááááááááááá komolyan? tiszta szívás kicsinek lenni...
Ok! Memorizáltam
a szuperlotyók sem alacsonyak ám...
na majd rákérdezek
supermotok is bejönnek
természetesen nem olyan nagy hibákra kell gondolni
nem volt ugy vele gond kellet volna rajt már elég sok mindent javitani mind külsöleg mint motorikusan és inkább eladtam mivel ujabbat szeretnék.ás erre már nem akartam pénzt költeni.. nem ragaszkodom ezekhez a kiskerekü gépekhez csak most ki akarom probálni venni fogok nagykereküt csak még nincs rá elég pénzem
Milyen túra és milyen verseny? Túrához semmi.Összeverődik a csapat,verettek valamerre aztán kész. A verseny (mondjuk ha pont az erzbergre gondolsz) az már egy kicsit más kategória.De igazából oda is van napi licensz.