Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben!
Milyen motorod van? CRF?
van másik kép is
Illetve van az eklebeklélős!
O.K, csak ígérj meg vmit. Ezt a képet nem rakod be többet!
az a lényeg ha van kedvetek! szervezünk össze egy kisebb vagy akár nagyobb baráti társaságot, hogy pl olyan emberek is jöhessenek motorozni akik eddig egyedül jártak vagy nem nagyon van motoros baráti körük hogy megossza tapasztalatait élményeit.
Mert az a kép jó.
Vasárnap szokott lenni hajtás.Van amikor túrás utazgatós,van amikor amikor meg egy helyben állós szopós!
És miért linkeled be mindig azt a képet?
Motorozni erdős terepen csak most nincs senki akit el tudnék hivni magammal.
Nem, elég volt tegnapelőtt a dagonya. Tegnap mi is szülinapozni voltunk, most pihenem ki. Bálint meg leltároz a cégnél...
Ti kimentek?
Eszemben sincs szomorkodni! Nem megyünk,mert délután szülinapi zsúrra viszem a kiccsaládot!
Azért ne szomorkodj! Mentek ma?
Ja tényleg.Senki.
Téged ki kérdezett?
Te csak szeretnél részt venni,a betonozás helyett!
Szia! Mit szeretnél?
heló mindenki Győr-böl olyan motoros társakat keresek akik szeretnének vagy már régóta részt vesznek erdei motorozásban.
megtudnáéd adni az elérhetőségét a barátidízsmúvesnek,mert én az ülést akarom áthúzatni és s.o.s-be kellene.....bár a dízsműves lehet nem húza át
Az écsi gyorsulást mikorra tették át mert nem holnap lesz elvileg...
Köszi szépen, már megoldódott a dolog. Én is őt találtam meg, csak nem ért rá, de ajánlott egy bördíszművest újbaráton és ő nagyon szépen megcsinálta
a felső felfogatásnál a pánt tövénél volt elrepedve és engedte a benzint.de 2szer is kellett hegeszteni,azért is vártam még a festéssel.
ez nem egyszerű eset.
nem tudok ajánlani senkit, esetleg a Csabcit kérdezd meg.
mért kellett hegeszteni?
csanakon tudok jó szakembert.
Adorján Gábor-t keresd.
Hali!Tud valaki Győr környékén valakit aki tankfelújítással foglalkozik.elkezdett a tankom rozsdálni....köszöünhetően egy hegesztésnek és a fasza mesternek aki hagyta állni a tankot üresen 3 hétig nyírkosidőben.És mivel én nem szeretnék vele kontárkodni,valakivel megcsináltatnám még a festés előtt mert egyedi fényezés lesz rá.Ha valaki tud valakit ajánlani azt megköszönném.