Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adunk.Az nem baj ha nincs meg az első villa? A gyerek letörte,de cserébe erről biztos leér a lábad,mert kb 10 centi magas lehet.
láttam irtad el tévedtetek a bakonyban merre voltatok? én ismerem arra a terepet... sajnos tavaly elött meghalt ott egy jó barátom mikor már haza fele tartottak
Szeva Jimmy!
A jó múltkor segítettél Erzberg-gel kapcsolatban
Még egy kérdésem lenne ezzel kapcsban,a négy napból melyik két napot érdemes megnézni?
Nem tehetek róla,akkorka mérettel áldott meg az úristen.Majd ha egyszer összejön a pénz,akkor megcsináltatom azt a hosszabbító műtétet amit te is akartál,csak nem sikerült.
jaaaj bögyörőm csak ezt a szót ne: moci ez valami borzacskóóóóóóóó...
De jó is volt! Bár ott nem ezt gondoltam...
mi folyik itten Gyöngyösön?
Most akkor adtok krosszmocit avagy sem?
A rigából meg a pitbikéből vontam le ezt a messzemenő következtetést.De felőlem megpróbálhatod.Itt azért lesz vele dolgod!
Ne felejtkezz meg arról a kis testi hibáról sem, ha már rólad van szó! A törpepöcs egy betegség!
Nálunk is ott van.Nem is kicsi!
mint látod nem az lett, de nem sopánkodom... lett vón drágábban újra festett sok km-el... a többi + felejtős volt... 3 típus jött szóba mindvégig... hát ez lett végül
hol van a hornet?
Baj a fejekben van.
Nekem Derbi Senda! Babakék.
szerintem a legtöbbünk adatlapján +találod...
Jawa mustang.Meg van a gyereknek egy csomag motoros kártyája,az számít?
miböl gondolod hogy veletek nem akarom?
A második szomszéd gyerek most újított be egyet.valamelyik nap mikor elindította azt hittem az omega koncerten vagyok,olyan füst volt.Pedig 4T,de jobban füstöl,mint a telezabáltatott 2T. Mondtam neki,hogy nemértek hozzá,de szerintem valami baja van!
irjátok már le kinek milyen motorja van
Nekem se cross van,de nem vagyok benne biztos,hogy a rigát vagy a pit bikét pont velem vagy bandit kollégával akarod terepen kipróbálni.
Azt lefelejtetted hogy cukrot osztogattam!
Nem vagyok elfogult! Mindenki azzal motorozik amivel akar,vagy tud.
Gyanús vagy te nekem... Túlságosan ismered az embert! Biztos ott ólálkodott az iskola körül egy ballonkabátban!
azt hittem vannak itt olyanok akiknek van cross amúgy riga 16 -om van itthon terepen még nem voltam vele de kipróbálnám.. pitbike majd csak jövőhéten lesz alattam elvileg de egy jó csajt is el tudnék viselni magam alatt
Jimmy szerint akkor az már nem is motor picit elfogult a lelkem