Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az Isten háta mögött inkább (szentivánon)
Azért,mert nem ad szikrát.
Füstölni meg azér füstöl,mert az olajlehuzógyürüjét ki kell cserélni.
rendben kösz a válaszokat! :) akkor majd beállok mikor jönnek be Győrbe 82röl
Jah a lényeget kihagytam... :D szombat 14:00 tól
Győrújbarát gyermektábor - 82 es főut - Győr ETO Park - Szent István út - Csanak - Győrújbarát ... Elvileg... Tavaly így volt
A tábortól indul,az ETO parkig.De hogy mikor és merre,azt nem tudom.
Győr közepén,szentivánon.
Kéne egy kis infó :) most szombaton lesz motoros felvonulás! 14:00 óra kór. érdekelne hogy hogyan zajlik merre lesz az uticél honét hova megyünk magyarul valahonét indulnánk Győrújbarátra vagy Győrújbarátrol indulunk valahová ?
merre fele laksz amugy Győrben?
Nem lenne rossz,mert mocskosul durrog! De szerintem van annak más baja is,mert cefetül füstöl.
Miből gondolod hogy gyújtás baja van?
rendben
Akit tudnak nekem pitbike-hoz gyujtást légyszi irjon
Fogalmam sincs,majd megkérdezem tőle.Szerintem nem is hirdeti,csak múltkor mondta lehet hogy eladná,mert nincs ideje menni.
hondán gondolkodom pénztöl függ mi lesz márka nem anyira lényeg tetszen a motor és az elvárásaimnak feleljen meg 125 nél kisseb ne legyen igazság szerint ismét 250eset szeretnék amugy milyen árban lenne a ktm?
agyfasz....
arról se érne le a lábam?
azt az írásodból leszűröm hogy kemény vagy híg
Amúgy milyen motort akarsz venni? Csak azért kérdezem,mert a cimborámank van egy 200-as KTM.Most lett neki megcsinálva,csak ideje nemnagyon van használni.
Még esetleg az állagát is megtudod mondani?
tudom één még azt is mikor mész kaksizni
okés
Itt megtalálni,vagy dobsz emilt,azt általában nézem.
bizom benne mert nem tudom mikor lesz normális motrom pénzt kell még gyüjtenem rá
sztem itt mindig megtalálod