Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

törődsz a lelki világommal hát mindjárt elsírom magam.. de cukiii vaagy

olyat még nem vezettem amibe mást is kell csinálni a gáz taposáson kívül
sokáig ott dolgoztam úgyhogy meglehet
Én már csak ilyen gyenge vagyok.Tényleg nem,mert a végén megharagszol,azt meg nem szeretném.

Na látod akkor ezekszerint mégsem tudsz,mert nem csak a gázt kell nyomni.Semmit nem tudsz,és már a perc díjadról beszélünk? Összetévesztetted magad a vodafonnal!
DE nem is akarom
Biztosan...
gyenge vagy hozzá egész nyugodtan nem tudsz megbántani mert lepereg rólam a hülyeséged

már hogyne tudnám csak a gázt kell nyomni nem de akkor a percdíjaimról beszélgetnünk kéne...
Hiába is akarnád!
Lehet,mondták már mások is!
Nekem a cartoo network túl durva! Lúzer? Nem gondolnám,de lehet igazad van. Tudnák még mit írni,de nem akarlak megbántani.

Betonozni nem kell,kert nincs,füvet nyírni jöhetsz,de majd csak tavasszal.Fűnyíró traktor van,tudod vezetni?
kimondta hogy akarom látni..
nem vagyol te egy icipicit nagyképű?

A minimax a pisiseknek való LÚZER

Milyen munka díj? betonozzak vagy kapáljam fel a kertet, nyírjam a füvet? mégis mifaszt akarsz

Hupsziiiiii
Szerintem nem is nagyon fogod látni!
Enyém az oldal üzemeltetési joga,akkor írok ide amikor csak akarok!

Én minimaxot nézek,napi több órába!Az összes mesét kívülről fújom!
Mondom hogy még mindig nem érted.Ajándék nincs,csak munkadíj ,megfelelő ellenszolgáltatás fejébe!
Barna fa ajtó,ablak nélkül!
az olyan izé lett volna ha "nagyfiu" hisz még nem is láttam mekkora
mi az hogy örüljek hogy szóba álltál velem? inkább te örülj hogy egyáltalán írogathatsz ide!

szoktam és akkor mi van csak azt ne mondd hogy te nem legjobb TV csatorna
Igen ajándékba guglizz rá ha még mindig nem érted
Én jó ajtón kopogtatok egy ilyen fehér ablakos ajtó kilincsel
engem nem nagyon érdekel.
általában mindíg ugyan ott mérnek a forgalmasabb utakon és általában szemből.
Kisfiúúú? Na hát ez jó volt! Szerintem meg örülj hogy egyáltalán letegezhetsz,vagy hogy szóba álltam veled!

Jaja,hercegnő! Sokat nézted a cartoon network-öt!
Ajándékba? Rossz ajtón kopogtatsz!
ne sajnáld le vagy ejtve kisfiú mindig van más választás..

Én hercegnő vagyok dolgozom most is ..... mindig..
de ha neked olyan sok van akkor igazán adhatnál ajándékba
Szia Santso
Sztem ez is egy pénzmosási akciójuk... remélem majd ezt a hozzá szólásomat is nyomtatott formában fogom viszontlátni de akkor is leirom
Szemétláda, hazug és korrupt világot élünk az ember csak úgy boldogul ha lop, csal és hazudik... a kormány is ezen az elven működik.....
Felőlem aztán 100-at is kirakhatnak egy sarkon belül szarok rájuk élvezzen el az összes a csekkekre.. szánalom bt.... ugyse tudunk elleni mit tenni.. gyűjtsünk a büntire már aki úgyérzi

Jimmynek ugyis mindegy mert nem a közúton közlekedik
Sajna nincsen más választásod! Lehet hogy nem akarsz,de akkor is ez van.Sajnálom.

Csak úgy vágjam hozzád? Erről a Subb Bass Szabi egy dalának mondata jut eszembe: Nem születtél királylánynak,dolgozol azt veszel!
Szerintem igazuk van! Legyen is minden sarkon legalább kettő!
Szép jó reggelt Mindenkinek!

Tessék, egy értelmes téma, hogy ne egymással kelljen szájkaratézni. Adok egy közös ellenséget.
Mit szóltok, hogy sok, nagyon sok milliót fognak jövőre sebességmérésre, műszerekre, ellenőrzésre költeni?
Éjjeli műszak...
és ha nem akarok...

nem biztos hogy tudni akarom én azt csak vágd hozzám a milliókat
szerintem nem fognak sokan tolongani, de összeülhetünk valamikor.
a télre mindenki vegyen endurot vagy quadot aztán majd azzal randalírozunk az erdőbe.
Kénytelen leszel beletörődni!

Majd egyszer elmagyarázom,hogy miért nem jótékonyság!
szóval bele kéne törődnöm?

épp azért jótékonyság mert nem csinálok semmit és ezért pénzt adsz (guglizd ki ha nem érted )
Márpedig akkor is ez van! Sajnos nemigen van mit tenned!

Akkor az már munkadíjnak kellene hogy legyen,nem jótékonyság!
nem tetszik superman....

cipőre, ruhára, kawára a mosolyom verhetetlen
Uncsi,nem uncsi,ez van,ha tetszik ha nem!

Csak úgy adjam neked? Milyen jótékony célra?
jaaaaaajj hagggyad máááááá
uncsi már ez a terminátoros szöveg....
legközelebb meg kiderül hogy te vagy superman

A rengeteg pénzed meg inkább nekem adnád jótékony célra
Jaj ha tudnád hányszor hallottam már ezt! Eddig aki ezzel a dumával idejött, még mindegyik úgy kullogott el.Már amelyik tudott még kullogni és nem úgy vitték! Persze hogy csicskáztatom,ha már egy tonna pénzt adok nekik havonta,akkor úgy ugrálnak ahogy én mondom!
akiket én küldök azok szétszedik atomjaira a nyeszlett tested... kenyéradóó pppfffffff csicskáztatod őket folyton tudom amit tudok aztán majd lesz ne mulass