Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali!
jön valaki a hétvégén Győrbe az extrém motorsportra?
vasárnap ricse koncertre valaki?
http://www.infotatabanya.hu/pr...
Szeva, itt a műsor várunk mindenkit.

http://www.e-telepules.eu/temp...
estére döncsétek el hogy mi legyen mert én nem érek rá egész nap
majd irjátok ki ide hogy mikor akartok menni
fehérvári uton a házgyárnál
ott áltam a buszmegállóba jobb oldalon
én csak holnap érekrá motorozni
hol láttál?azt hittem senki sem lát,de akkor legközelebb álarcban megyek.
most nemtom mi van kérdezd inkább foregont ő dönt el mindent
láttalak ám tegnap, igen siettél
csütörtökön ithonleszek
hogyan lessz ez a kakucs?
mikor mész, meg merre?
csak pályázás lessz?
délután 4 óra körül
de ne gyere arra mert mostanába nem szoktam délelőttös müszakba buszozni csak ritkán, inkább motorral megyek
csak azért raktam bele hogy pucolja ki a tank meg a blokk belsejét
tartalékon ugy éreztem mintha nem menne mindíg ugyan ugy
most már tiszta benzinnel megyek
Ja húú bazdmeg tényleg te már házas vagy! Nem baj majd elkérlek az ASSZONY tol megígérem!
GI !Van olyan téma amihez nem tudsz hozzászólni ,vagy nincs tapasztalatod róla?
A tied hangos? Akkorát szoktam fingani egy jó kis bableves után mint a motorod hangja!Az enyém nyitott Exuppal az hangos és milyen szépen durrog! Ja pupák mit csinálsz 20.-tól 3.-ig?Kerülhetnénk 1 keveset.
Természetesen az enyém a hangosabb, mert jobban kivan égve már a tömés. Amúgy teljesen egyforma dobok vannak fenn. Hány óra fele szoktál a vidékibe álni, mert akkor ezentúl arra megyek haza szentivánra a vcégtől, hogy okozzak neked egy kis örömet! Puszika
msn-en fent vagy?
vagy péntek, vagy jövőhét eleje
csüt kakucs.ne jöjjön senki,nem azért mondtam
Persze nem ipari szinten tankolok. De mittomén havonta 2-4 teli tankot azért elveretek kocsiba. Gázolajok közt sincs semmi különbség. Rohadt hidegbe, pár nap állás után meg megint tökmindegy :)
Tudtommal a shell is mol :) A lukoil, meg az omv a kivétel.
Én végigpróbáltam az összeset, 1-2x volt amikor döglődött a kocsi, de ugyanazon a kúton tankoltam már jót is. Ilyen 750km-eket megyek el vegyesen egy tankkal, totál ugyanúgy ment az összes benzinnel és 10km-es szóráson belűl volt a megtett táv is, szóval tökmindegy.
Amúgy erről van egy jó cikk, Mamis üzemanyag teszt, teljesítményméréssel. Érdekes, ajánlott olvasmány és nem a marketing maszlag a végeredmény :)

benzin teszt 1

benzin tesz 2
2T-be csak óvatosan az etanollal! Nem keveredik úgy benne az olaj és más hőfokon ég + hamar kiszárítja a főtengely szimeringedet.
Én 1 utcával lejjebb lakom a Nádor kúttól szinte mindig ott tankolok és problémám soha nem volt.Mellesleg Mol-os benzint árul.Ma már szinte mindegy mert az alap cuccot ugyan onnan kapja mindegyik 2 kút kivétel a shell és az omv ők saját maguk hozzák ezért is drágább a többi az mind mol.
bakonybél környéke
2 éve már volt egy ijen találkozó
hol gondolnád?ilyen 1naposban lehet benne lennék!
én benne lennék bár nem hiszem h lesz belőle valami az ilyen dolgok nem szoktak működni
már nem ott dolgozik,
és a Nádorkútra gondolt