Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te tudod miért! Most így érzem magam! :) :) :) És még a tegnapit nem is mondtam. Végre jól alakultak a dolgok. http://youtu.be/04854XqcfCY are the Champions[/L]
Kb.
Van gyakorlatilag két darab 2 hengeres malanca e2c-m. Most rakom össze az egyiket. :) Szóval tömören és röviden nem.
NSR-ből max 250-est, persze nem mintha azon elférnék. :) Érvelni meg nem nekem kell :)
Kijön valaki ma egyet gyirmótra motorozni?
egyszer már irtad itt hogy vfr 400-at akarsz majd
szerintem felejtős ha te is ojan magas vagy mint én
nekem a térdem mellett volt a könyököm ugyhogy hamar letettem róla
el akarom adni az nsr-t
nem érdekel?
olcsó fentartani, 4-5l a fogyasztása 110-et viszi tartósan néha még többet is
Van morinim endurozni. Egyetlen egy okot nem tudnék mondani amiért lecserélném, de még olyat sem, ami miatt pont drz-t kéne vennem. :)
Nagyobb motort, minek, hova? Én sajnos nem születtem sok honfitársammal ellentéttel Vale-nak, így sajnos én még egy 125-öst sem tudok kimotorozni, az sem úgy veszi a kanyart ahogy én szeretném. :)
Majd talán egy túrát idővel, volt idő amikor nézegettem őket, de még csak típust sem találtam volna, ami tetszene. :(
vegyél drz-t endurozni
nem akarsz venni valami nagyobb motort utcára?
az egyetemi sportcsarnok mellett szokott lenni, parkolóba
siessél mert délbe vége van
én is akarok menni
délután meg megyek gyorsulásra a rábaringre
vasárnap a börze hol lesz,nem tudjátok?Vagy lesz egyáltalán?
Endurozgatunk. De csak lájtosan.
Há' persze, tele vagyok velük :)
rákaptál az cross motorozásra?
van annak valami papírja?
Sokaknak sikerül, egyébként ugrottam egy csőröst, kifordított kormánnyal :)
endurot hogyan lehet összetörni?
utcán mentél vele?
Összehajtottam a morini elejét :) Már tettem bele két másik telót, kereket. De hogy egy retkes fékcsövet nem lehet kapni raktárról Győrben, az durva.
Rendelhetek 16000 pénzért fém fékcsövet, amilyen kell, de akkor inkább megrendelem közvetlenül, olcsóbban ugyanazt.
szerintem cseszneken voltál
még mindíg elég nagy a forgalom ott
tegnap este 9-kor már nem volt nagy a forgalom de nem láttam semmit a kanyarokba
Mi a tököm van itt? mindenki elment borozni ,hogy legyen hely az ideinek?
Ne aggódj,én az autószerelőnek is azt mondtam hogy rúgd be!
10évig nem motoroztam,csak kocsival közlekedtem.Vissza kell még szokni na:)))
Ja akkor az én voltam.Láttam 2 mocit felkanyarodni.Na tippelj merre járhattam. Egy kis segítség! Écsen találkoztunk én Győr felé haladtam a 82-es főúton szép idő megfelelő hőmérséklet. Csak 1 tippelhetsz ha nemsikerül enyém a motorod!
egy haverom ment előttem, pont akkor kanyadotdtunk föl a rábaringre, északai rally volt
nem tudtam inteni mert akkor kanyarodtam
annyit láttam hogy fekete meg narancs színű motor volt, nemsok van ijen színű
merre motoroztál?
"NYOMD a gázt egy kicsit!" Ne haragudj ,de ez kúrvajó! Isten bizony nem kigúnyollak vagy ilyesmi ,de jót nevettem rajta.Egyébként a hangja megfelelő.
Szombat este? Szerintem igen. 8 körül arra jártam.
nemhogy kijöttélvolna csesznekre, most jöttem haza fél 10-kor
délután igen meleg volt a motorozáshoz
inkább este mentem de még akkor is melegem volt
velem meg vagy a Milán vagy más rsv millével aztán 1 őzbarna busa,egy kék busa valami fazer1000 volt még talán meg nem sokkal később egy fehér busa az mind most este fele a fehérvári felüljáró környékén
meg 2kor nagyon integetett valaki de fogalmam sincs ki volt az,szentiván fele kanyarodott le a tatai útról,ruha nélkül.
gedeon te jöttél szembe écsen most az este?
Többet mint te azt kétlem :P kivéve ha eltünsz megint külföldre :P!