Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Nehéz dolgom van, mert sajnos a robogómat nem tudjuk összerakni a felvonulásig :( Érdeklődnék, hogy van-e valaki, aki egy Aprilia SR-re feltenné nekem az első idomot (vsz első kereket le kell venni), vagy végső megoldásként a vonulás idejére kölcsönadna nekem egy robeszt. Utóbbi feltételeiről természetesen megegyezünk.
Köszönöm.
mennyetek, keressétek meg aztán motorozzál ott ha közel van
bakonyba mindíg mennek valakik
multkor is volt egy ktm-es brigád varsányba a benzinkuton, az egyik srác francia volt
Egyik helyi srác mesélt róla, állítólag a téglagyár mellett van valahol. De már benőtte a gaz és nem találna oda. Pedig közel van, minden hétvégén át tudnánk menni edzeni. Meg kéne keresni vmikor.
A héten elkészül a blokkvédőm elvileg, utána ha nem lesz vizsgám, akkor bakonyba is le akarok menni.
ugytudom hogy valahol csorna mellett is van pálya az mijen?
Az ív egy dolog, de a motorkezelést csak gyakorlással tudom fejleszteni. Én ahány krossz videót láttam már... ha az összes ezzel töltött időt összeadnánk, és annyit mentem volna pályán életemben, akkor már MX1ben versenyeznék. De ettől még béna kezdő vagyok... ezért is megyek inkább gyakorolni a nézelődés helyett..
meglesed a profikat hogyan kell menni
mijen íveket használnak
Gyakorolni akarok és phalma zárva lesz a verseny miatt. A nézéstől nem fogok jobban menni...
inkább mennyél pannonhalmára mer most lessz a nyugatkupa
Szombaton valaki nem jön Ácsra motorozni?
vagy halasszuk el júniusra
akkor ebből lehet megint 1 napos lesz ...csak meg kéne beszélni a kalevval
énnekem a 14-15 biztos hogy nem jó mer éjeles leszek még szombaton is
meg a kalev is
inkább 28-29 lenne jó
Ausztriai látvány utak túra

A Grossglockner Ausztria legmagasabb hegye és körülötte terül el a Hohe Tauern nemzeti park, valamint itt található a motorosok számára kihagyhatatlan Grossglockner Hoch- alpenstrasse, melyet minden igazi túramotorosnak egyszer élete folyamán be kell járnia.

Ezen a túrán egy központi szál-láshelyünk lesz, mely egy igazi motoros hotel és egyenesen a Grossglockner Hoch-alpenstrasse út bejáratánál található. Ez a szálláshely lesz mindennap túráink kiinduló pontja és ide is fogunk esténként megérkezni. Ez a motoros hotel arra törekszik hogy minél kényelmesebb legyen a motoros túrázók élete.

Ennek a túrának az elsődleges célja, hogy megismertessük Ausztria csodálatos motoros tájait. Túrán során érinteni fogjuk a Grossglockner Hochalpenstrasse –ét és környékét, a szintén híres Nockalmstrasse –ét, Villach környéki motoros utakat (Villacher alpanstrasse), Maltatált, a Gerlos alpenstrasset, a Kriml vízesést, Lienz környéki motoros utakat és számos látványos mellékutat például Lavamünd környéke.

Részletes információk:

- A túra időpontja : 2011. május 25-től – 2011. május 29-ig
- A túra időtartama: 5 nap és 4 éjszaka
- Ellátás: félpanzió (reggeli és vacsora) + „welcome drink”
- Túra kezdete és vége Szabadka (Szerbia)
- Csatlakozási pontok: Pécs és Nagykanizsa (Magyarország)
- Teljesítendő kilométer: 2000 km
- Napi átlag kilométer: 350-400 km
- Főbb látnivalók: Grossglockner, Nockalmstrasse, Villach környéke, Maltatal, Gerlos Alpenstrasse, Kriml vízesés

A túra részvételi díja

Túra ára motoros részére 290 EUR
Túra ára utas részére 230 EUR
Egyágyas felár 60 EUR


Amit a részvételi díj tartalmaz

- 4 éjszakára szállást egy motoros hotelban
- Parkoló a motoroknak (ingyenes motormosási lehetőséggel)
- Félpanziós ellátást (reggeli és vacsora), vacsora vár mindenkit már a megérkezéskor
- „Welcome drink”
- Túra vezetési és szervezési költségeket
- Látvány utak használati díját

Amit neked kell biztosítani:

- Benzinköltség
- Napközbeni étkezés
- Költőpénz
- Utasbiztositás
- Autópálya díja amennyiben igénybe veszed ki- vagy hazautazás közben

Minden egyes motoros jelentkezését várjuk erre a felejthetetlen túrára!

Jelentkezési határidő 2011. május 17.
A túrát min. 6 fő jelentkezése esetén rendezzük meg!

E-mail: avantura.moto@gmail.com vagy minden nap 8 és 16 óra között a következő mobilszámon +36-30-575-1332
szombaton lessz a fölvonulás
alikhanem 2 vagy 3 órakor
brutális vizforralás
hozzál zacskos levest aztán megfözzük
akkor csak a csokit zargassad
hát ha szar idő lesz én se nézek át. de ha mégis akkor csörgök!
ha marad ez az esős idő akkor énse megyek győrújbarátni
megázni itthon az udvaron is tudok
aha! ide tűnt mindenki! beszélgetünk-beszélgetünk a Pápa fórum meg üres? mi helyzet srácok?
én ki sem megyek így lesz a legjobb helyem! (egy klimatizált helységben )
Én majd csak szombaton megyek.
én már csütörtökön kimegyek, hogy jó helyem legyen
Hát ma jutott eszembe, hogy én nem. Délutános vagyok a héten...
Rohadék 3 műszak...
pénteken ki jön győrújbaráti találkozóra?
Szép jó napot Mindenkinek!

Múltkor valaki írta, hogy tud homokfújást csinálni. Ha olvassa, vagy valaki ismer Győr környékén olyat, aki ilyennel foglalkozik, szóljon legyen szíves!
Előre is köszi!