Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JA
Velem biztos hogy nem. Szerdán elmegyek erdélybe motorozni,és csak vasárnap jövök haza.
Köszi
Mondjuk velem.

Remélem Jimmyvel is:)
velem!
(én is motorosnak számítok?)
ha kapok szabit akkor én megyek már pénteken
Kerek 7 másodperces szereplés! Én a helyedben várnám Hollyvoooooodbóóóól a felkéréseket! Nagyon profin nyomtad!
majd figyelünk .az a baj h most már nem is tudnánk hova tenni mert a kert már teli van,a betonkeverő tönkrement,a disznóknak elegük van belőle,fűteni már nem kell
Ez van olyankor,mikor az emberek nem értenek a szóból! Csak finoman a bulikkal,mert aztán megint nem győzzük elásni a hullákat! A múltkor is az utolsónak már eléggé jött a szaga!
akkor megint miénk a rezidencia? majd szólok neki.most épp délutános küldetésen van .
az nem a mi hibánk volt.házibulit rendeztünk és mondtuk nekik h a WC melletti szobába nem mehetnek be mert rosszul járnak.csak kicsit be voltak tintázva és mindegyik azt az ajtót találta meg .és még mielőtt gyanakodnál NEM a bárszekrényből voltak a piák .le is ellenőrizheted
Meg velem sem az hétszencség! Szerdától kiküldetésben leszek,úgyhogy addig te vigyázod a család ügyeit. természetesen kalevval együtt!

Ja,és nem szeretnék megint egy tucat ártatlan áldozatot mire hazajövök!
hát velem biztos nem
Fedőneve Mamarazzi!
Lalika....
Geri...
Komoly barátja van, és rohadt jó fej srác....

Mellesleg Szofi a neve és a Dani tesója.
1:33-1:40-ig rajta is vagyok....
Kivel fogok itt találkozni jövő hét pénteken?

Egy újabb videó :

http://youtu.be/lcgqHfrenk8

József Atilla úti körforgalomnál (nem számoltam hányan voltuk, 200 körül meguntam ) . . .
ő a dani tesója
Ez a csaj majdnem lesmárolt az assony előtt Nyúlon. Nem bírtam magyarászkodni bakker. Ki a picsa volt ez a csaj. Odajött hozzám ozt a számba magyarázott. Bírtam, de ne az assony előtt.
Akkor kabbe...:-)
te nem urán hajtja ám a kamerát .így is elég sokat bír.a hellyel meg nincs gond mert kicsit fölé lőttem a kártyaválasztással

De...azért írok csak most...
Te már megint nem dolgozol?
Az a baszott nyúl tényleg kajak belelóg! Te mindig lemerült kamerával indulsz útnak? Egyszer próbáld meg feltöltött és leürített kamerával ,hidd el izgalmasabb lesz!
Semmi közöd hozzá...és nem is lesz...