Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyerekek május 15.-én mi a program a találkozón mert én csak vasárnap tudok lemenni valamikor délelőtt.Részletes programot kérek! Pl. 7:00 alvás,8:00 még mindig alvás,9:00 másnapos ébredezés,10:00-10:30 gedeon megérkezik,11:00 a franc tudja! Na valami ilyesmire gondoltam! Előre is köszike!
én viszont megkérnék mindenkit hogy ne küldjön több felvonulásos képet rólam,még a végén azt hiszik hogy csak fagyizni meg felvonulni járok.
és igaz is
Esetleg ha megvannak a képeid nekem is elküldenéd őket? a címeim gedeon82@freemail.hu vagy scooterszerviz@hotmail.hu ha küldöd köszike
Jééé,ez az én hetesem volt...
Mail ment...
És ha már a nyuszimotos képeknél tartunk, fénykép ügyben én őt körözöm.... Ha tud valaki valamit róla, adja meg neki az email címem vagy az övét nekem léccci! ( az enyém: szalai.zsofia085@gmail.com )
És igen, még most is lelkes, csak sok a meló, és a képek nehezen készülnek, de rajta vagyok az ügyön...
Hát én eddig abszolút meg vagyok elégedve a naranccsal. Ami hibák vannak rajta esetleg, azok az előző tulaj nemtörődömsége miatt vannak. Viszont maga a motor koncepció szerintem nagyon nagyon jó.
Nekem azért szerintem nagy szerencsém volt, hogy motorikusan nagyon jót sikerült kifognom. Tényleg csak esztétikai hibái vannak, meg egy két apróság, amik nem vészesek.
Szóval ezért is nem konkrétan eladó, csak hirdetve van!
És kösz a tanácsod
ha műszakilag jó állapotba van
futómű meg himbarendszer is jó
és erős meg minden jól működik akkor inkább tarcsd meg
ha veszel egy ujabbat az lehet hogy jobban néz ki de belül már nembiztos hogy ojan jó
öcsém is ojat vett amivel versenyeztek és egyböl ráköltött 30000-t mire motorozható állapotba került
most jó neki, kapott uj dugót is
de már ktm-en gondolkozott a multkor
mondtam neki hogy ha megint el akarja játszani a felújíttási procedúrát akkor nyugodttan vegyen másikat ezt meg adja el ár alatt
azért gondold meg te is
Mert ha elviszik, akkor veszek ugyanilyet csak újabbat. Tehát nem konkrétan árulom, csak fent van. Hátha bejön vmi jó biznisz ;)
már kaptam elérhetőséget egy barátomtól
nincs neki konzol és úgy volt Pesten hogy killódva és henger táska nélkül
de van neki konzol nem?vagy akkor hogy volt Pesten?
ojat akar mint nekem van mivel együtt vettük a tagyókat
mér árulod a motorodat?
még csak most vetted
N E F Á R A S S Z ! (egyébként tényleg nem kamera)
ez egy digitális fényképező
ez még nem kamera
Eladó SONY DSC-S730 kamera dobozában, hibátlan állapotban 2GB-os MS PRO DUO kártyával + adapterrel, kábelekkel (tehát minden szükséges kiegészítője megvan).
12.000ft
Csere érdekel értékegyeztetéssel sisakkamerára vagy más off-road motoros kiegészítőre. Elsősorban KTM cuccok érdekelnek.
ojat akarsz mint a foregoné vagy te dobozt raksz a motorra?
ja azt nem tudtam
Tudod hogy a család dolgait nem fecsegjük ki!
oda köll heggeszteni
keresek segítőkész motorost,akinek szemügyre vehetem 1-2e km-t megjárt (és bevált) táskatartó konzolját,ami sportmotoron volt
a te programod sokkal jobban hangzik .és milyen jó fedősztorit találtál az akciónak